Pridať inzerát

Koordinátor strediska obchodu

Berto sk, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacCelková výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho, samostatného kolegu alebo kolegyňu s výbornými prezentačnými a obchodnými zručnosťami na pozíciu Koordinátora obchodu. Ak ťa baví obchod a rád komunikuješ s ľuďmi, neváhaj a pošli svoj životopis a môžeš sa stať súčasťou nášho obchodného tímu.
- zodpovednosť za splnenie stanovených obchodných cieľov na zverenom trhu so zverenými zákazníkmi (národné a nadnárodné siete), plánu a finančných výsledkov
- budovanie, predaj a udržiavanie obchodných vzťahov u zverených zákazníkov
- monitorovanie konkurenčných aktivít, situácie na trhu, vypracovanie trhových analýz a sledovanie nových obchodných príležitostí
- propagácia spoločnosti a produktov
- zodpovednosť za zmluvy a faktúry zverených klientov
- príprava mesačných, sezónnych akcií na podporu predaja
- zabezpečovanie telefonickej, emailovej a osobnej komunikácie s klientmi, obchodnými partnermi
- zabezpečenie internej komunikácie s našimi obchodnými zástupcami
- vytváranie návrhov akcií pre klientov
- vytváranie plánu odberov
- vypracovávanie cenových kalkulácií, vyjednávanie zmluvných podmienok
- získavanie nových klientov
- aktívna komunikácia a starostlivosť o nových a súčasných klientov
- spolupráca s marketingovým oddelením
- zodpovednosť za dosiahnutie zalistovania nových produktov u zákazníkov
- vedenie obchodných stretnutí a reprezentácia spoločnosti
- starostlivosť o pridelené portfólio klientov, pravidelný kontakt
- prognóza predaja, vyhodnocovanie efektívnosti predaja, analýza trhu a konkurencie
- súčasťou práce je aj súvisiaca administratíva, práca s internými informačnými systémami a reporting – tabuľky, vyhodnotenia, archivácia dokumentov

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, možnosť rastu, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy.
príspevok na ubytovanie
stravovanie v závodnej jedálni
zvýhodnené ceny produktov
darček k Vášmu sviatku (narodeniny, meniny)
vitamínový balíček
firemné akcie a team buildingy

Ak sme ťa zaujali, neváhaj a pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom na náš email: kariera@berto.sk.

Nezabudni k svojej žiadosti pripojiť nasledovný súhlas:
V zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v rozsahu – meno, priezvisko, adresa trvalého bydliska, životopis, motivačný list, fotografia pre spoločnosť Berto SK, s.r.o. , Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti, prostredníctvom internetových stránok, v rámci počítačovej siete, za účelom uchádzania sa o pracovnú pozíciu.
Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak zanikne najneskôr po uplynutí 2 rokov odo dňa jeho udelenia, alebo v deň oznámenia/potvrdenia o ich skartovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v potravinárskom segmente výhodou, nie však podmiekou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• orientácia na výsledok a zákazníka
• samostatnosť
• analytické myslenie
• výborné komunikačné, prezentačné schopnosti a obchodné zručnosti
• aktívny vodič, ochota cestovať

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavná 1
900 66 Vysoká pri Morave