Pridať inzerát

Údržbár - brigádnik

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kráľová pri Senci
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď, resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plnenie harmonogramu plánovaných činností, súvisiacich s údržbou objektov na území SR
- služobné cesty v rámci SR
- poskytovanie súčinnosti pri odstraňovaní zistených nedostatkov súvisiacich s údržbou objektov
- údržba zelene (kosenie trávy, strihanie okrasných drevín, vykonávanie chemických postrekov proti burine a škodcom)
- dodržiavanie BOZP, PO a pracovného poriadku zamestnávateľa

- príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív v slovenskej spoločnosti
- ponúkame a aj očakávame korektný prístup za jasne dohodnutých podmienok

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku, v ktorom popíšte konkrétne všetky manuálne zručnosti, ktorými disponujete, ktoré odborné manuálne práce viete vykonávať. Do výberového konania budú zaradené len tie životopisy, ktoré budú obsahovať presný popis Vašich odborných, manuálnych zručností a skúseností z praxe. Odoslaním životopisu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou BENZINOL SLOVAKIA s.r.o. pre účely výberového konania

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výhodou SOU so zameraním na murárske práce, nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Hľadáme šikovného a manuálne zručného tímového hráča, ktorý:
• je schopný samostatne pracovať , má aktívny a zodpovedný prístup k práci
• má rýchlu adaptáciu na nové prostredie
• má všeobecné manuálne zručnosti a skúsenosti s vedením dodávky
• je kreatívny, flexibilný, dôsledný
• výhodou sú predchádzajúce skúsenosti s vodoinštalačnými prácami
• bude dobrou náladou prispievať k celkovej atmosfére tímu

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Našimi hodnotami sú tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BENZINOL SLOVAKIA s.r.o.
Mliekárenská 17
821 09 Bratislava