Pridať inzerát

HR specialista náboru ve farmacii

BENU Česká republika s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Košice
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 - 1 700 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rosteme velkou rychlostí a rozšiřujeme lékárenskou síť, k tomu potřebujeme nejen nové lékárníky, ale také posilu do HR oddělení. Jestli jsou pro vás lidé na prvním místě, hledáte práci, kde uplatníte své obchodní a komunikační dovednosti, dejte nám o sobě vědět. Vaše působiště bude na Slovensku, kde Vám poskytneme plnou podporu a zázemí.

NA ČEM SE BUDETE PODÍLET:

  • Pracovní výzva pro komunikativní a energické bytosti, které hledají nové mety v životě
  • Vítáme inovativní přístup a nápady při náboru odborného personálu do lékáren BENU
  • Aktivní oslovování vhodných kandidátů z řad absolventů farmacie i zkušených lékárníků
  • Pravidelná komunikace se školami, které vzdělávají budoucí farmaceuty, pořádání odborných přednášek, soutěží a volnočasových aktivit pro studenty
  • Přispívání postů na sociální sítě
  • Budování dobrého renomé společnosti a vztahů s kandidáty

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Empatii, výborné komunikační schopnosti a schopnost vyjednávat
  • Není nutná zkušenost v HR, důležité pro nás v BENU je, jak svou práci uchopíte a s jakým nasazením budete pracovat
  • Rozvržení pracovního času je zcela na Vás
  • Flexibilní práce jak z domu, tak i z terénu, náborujte odkudkoliv:-)
  • Kreativita a nápaditost

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Absolutní časovou flexibilitu, domluvte se s námi, KDY budete pracovat
  • Prostor pro Vaše nápady a kreativitu, jak oslovovat naše budoucí kolegy
  • Spolupráce na IČO

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano