Pridať inzerát

Obchodno-projektový manažér

BENNING SLOVENSKO, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta. Osvedčenie na výkon činnosti na technických zariadeniach elektrických podľa § 22 alebo § 23, Vyhl. MPSVR SR č. 508/2009 – podmienka prijatia
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava technických špecifikácií zariadení podľa požiadaviek zákazníkov
- vypracovanie obchodno-technických ponúk
- príprava podkladov pre objednávanie výrobkov a dielov v materskej a dcérskych spoločnostiach
- špecifikácia náhradných dielov
- technické poradenstvo v oblasti prúdových zdrojov zabezpečeného napájania a ich údržby a servisu
- koordinácia aktivít so spolupracovníkmi za účelom dosiahnutia stanovených cieľov a spokojnosti zákazníkov
- tvorba rozvoja obchodnej stratégie, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, príprava podnikateľských plánov,
- rozvoj firemnej kultúry,
- jednanie s klientmi a partnermi, priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov,
- reportovanie, prezentácia výsledkov,
- vyhľadávanie a riadenie obchodných projektov

- vysoko korektný a seriózny prístup
- kontakt so zaujímavými ľuďmi s celosvetovou pôsobnosťou
- firemná kultúra založená na zásadách rodinnej firmy
- možnosť sebarealizácie a podmienky pre osobný rast
- služobné auto a telefón
- motivačné platové ohodnotenie
- firemné benefity
- príspevok do 3. piliera dôchodkového zabezpečenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské alebo stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania so skúsenosťami v oblasti staničných batérií, UPS, zdrojov zabezpečeného napájania. Osvedčenie na výkon činnosti na technických zariadeniach elektrických podľa § 22 alebo § 23.

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Osvedčenie na výkon činnosti na technických zariadeniach elektrických podľa § 22 alebo § 23, Vyhl. M

Počet rokov praxe

6

manažérske schopnosti
- nápaditosť a kreativita
- ochota učiť sa
- morálne zásady, etika, charakter
- kladný vzťah k ľuďom
- komunikačné a organizačné schopnosti
- ochota a možnosť cestovať
- jazykové znalosti sú dôležitým predpokladom pre výkon funkcie

Benning Slovensko, s. r. o. je 100% dcérskou spoločnosťou BENNING Elektrotechnik und Elektronik GmbH & Co. KG. patriacej k svetovej špičke v oblasti vývoja a výroby prúdových zdrojov. Spoločnosť s viac ako 80 ročnou tradíciou má dlhoročné skúsenosti v oblasti vývoja, výroby a predaja prúdových zdrojov zabezpečeného napájania a UPS systémov určených pre najnáročnejšie aplikácie v oblastiach priemyslu, výroby a distribúcie energií, dopravy, informačných technológií, telekomunikácií a pod. Spoločnosť je tak isto výrobcom nabíjačov trakčných batérií, meracej a skúšobnej techniky, zdrojov pre elektromobilitu a zariadení na uskladnenie elektrickej energie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci