Pridať inzerát

Prevádzkový manažér

Benest | poctivé upratovanie

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava a Okolie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 - 12 EUR/hod.Sadzba platí pri fakturácii na živnosť / s.r.o., do budúcna môže rásť.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment zákaziek upratovacej firmy od každodennej operatívy až po rozvoj firmy:
1. Zásobovanie materiálom a kontrola kvality - vedenie pracovníkov.
2. Reportovanie vedeniu spoločnosti.
3. Obhliadky a naceňovanie zákaziek.
4. Komunikácia so zákazníkmi.
5. Podieľanie sa na rozvoji organizačného systému spoločnosti.

Objem prác je aktuálne cca. 1/2 úväzok, pričom počítame s postupným rastom na F/T, ktorý závisí od efektivity našej spolupráce = rastu zákaziek spoločnosti.

Pri veľmi vhodnom kandidátovi sme ochotní dohodnúť sa rovno na F/T.

Treba počítať s tým, že z charakteru práce vyplýva pomere neusporiadaný režim - je nutné pracovať často skoro ráno / neskoro večer a cez víkendy (nie každý a nie celé). Na druhú stranu, šikovný manažér si veci zorganizuje tak, aby ho to obmedzovalo čo najmenej.

Predpokladom k efektívnemu vykonávaniu tejto práce je prirodzený vzťah ku poriadku a čistote.

Mladá, dynamická firma, možnosť aktívne sa podieľať na raste spoločnosti.
Obojstranná flexibilita a férový prístup, možnosť zdokonaľovania sa.

Zašlite prosím CV a komentár, prečo si myslíte, že by ste boli pre nás prínosom. Vybraných uchádzačov pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

MS Office, najmä Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, schopnosť učiť a zlepšovať sa, 100% spoľahlivosť.
Vlastné auto a PC je vhodné, ale nie podmienka.
Manuálne (montážne) zručnosti sú výhoda.
Vzťah ku poriadku a čistote je podmienka.

Spoločnosť poskytujúca upratovacie služby.

Adresa spoločnosti

Staré Grunty 18
841 04 Bratislava
www.benest.sk

Kontakt