Pridať inzerát

Skladník

Beneo, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skladového tímu hľadáme skladníka so zodpovedným prístupom, ktorý bude mať na starosti :
- vychystávanie objednávok (picking) použitím scanera
- príjem a výdaj tovaru
- príjem a kontrola vráteného tovaru
- manipulácia s tovarom v sklade (aj nadrozmerný tovar)
- preskladnenie z externého skladu
- pomoc pri inventúrach
- pracovisko v obci Topoľnica, 1 zmenná prevádzka

- Ponúkame zmluvu na dobu neurčitú
- Motivačný plat
- Veľmi atraktívne zamestnanecké zľavy na celý predávaný sortiment
- Nástup možný ihneď alebo dohodou
- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- Práca 5 dní v týždni (žiadne víkendy a nočné zmeny)
- Jednozmenná prevádzka
- Skvelá dostupnosť vlakom (2 minuty pešo od vlakovej stanice)

Vaše životopisy v slovenskom jazyku očakávame e-mailom. Do predmetu emailu uveďte "Skladník".
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímový hráč
- zmysel pre poriadok
- skúsenosti s prácou v sklade sú vítané
- fyzická zdatnosť

Beneo, s.r.o. bola prvá spoločnosť, ktorá uviedla v roku 2010 na slovenský trh elektrické autíčka pre deti ako priamy importér.
Po počiatočných úspechoch naša spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť do Českej republiky a do Maďarska. Od roku 2013 úspešne pôsobí aj na trhoch západnej Európy, najmä vo Francúzsku, Nemecku, Španielsku a Taliansku ako maloobchodný a veľkoobchodný predajca.
Medzi našimi veľkoobchodnými zákazníkmi sú popredné spoločnosti zo strednej a západnej Európy, ako aj viaceré menšie špecializované predajne s hračkárskym a športovým sortimentom.