Pridať inzerát

Vedúci výroby

BeNekon s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Bar 188, Dolný Bar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacMožnosti odmeňovania - výkonnostný bonus na základe ukončených prác
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexne zastrešovať prípravu a zúčastňovať sa na obchodných stretnutiach ohľadom realizácie stavebného projektu.
• Dohliadať na spracovanie cenovej ponuky, spracovávať rozpočty a kalkulácie stavby
• Preberať a kontrolovať projektovú dokumentáciu
• Spracovávať a zadávať technické podklady na vypracovanie cenových ponúk pre jednotlivých subdodávateľov.
• Participovať na výbere subdodávateľov, vyhodnocovať jednotlivé cenové ponuky.
• Zabezpečovať spracovanie harmonogramov výstavby

• Vedenie výroby, kontrola kvality práce zamestnancov.
• Zabezpečovať materiálové vybavenie na jednotlivé stavby (objednávanie materiálu).
• Komunikovať so stavebným dozorom investora.
• Zúčastňovať sa pravidelných kontrolných dní, spracovávať zápisy do stavebných denníkov.
• Zodpovednosť za spracovanie podkladov pre zabezpečenie technických prehliadok, preberacích konaní a kolaudácií.
• Pravidelne reportovať vedeniu spoločnosti, vyhodnocovať zrealizovanú zákazku

• Stravovacie poukážky aj počas čerpania dovolenky v hodnote 3,80 Eur
• Sick days
• Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
• Odmena za odporučenie kolegu

Chápeme, aké dôležité je neustále udržiavanie a rozširovanie Vašich odborných znalostí, a preto vám poskytneme potrebné kurzy, školenia
Ponúkame Vám kombináciu stability a istoty, priestor a príležitosti v rozvíjajúcej sa spoločnosti.

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis na beata@benekon.sk
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Čítanie výkresov - Pokročilý
Organizácia prác vo výrobe - Pokročilý
Objednávanie a evidencia materiálu - Pokročilý
Tvorba harmonogramu - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

asistent stavbyvedúceho, stavebníctvo

• Stavebné vzdelanie a dobrá komunikácia s ľuďmi.
• Skúsenosti v oblasti pozemného staviteľstva a stavebnej prípravy sú výhodou.
• Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita a zmysel pre detail.
• Aktívny prístup k práci pri efektívnej organizácii denných priorít.
• Technické myslenie, organizačné, koordinačné a hodnotiace schopnosti.

BeNekon,s.r.o. je novodobá stavebná firma venujúca sa modulárnym stavbám rôzneho druhu. Vyrábame aj jednomodulové stavby pre fastfoodové gastro predajné miesta, ale aj trojposchodové budovy ako je Infopoint Vydrica pod bratislavským hradom. Moduly pre projekty ako bol Mágio Pláž 2019 alebo aj rodinné domy prípadne záhradné domčeky. Momentálne naša firma pôsobí na slovenskom trhu, v blízkej budúcnosti plánujeme zaujať naše miesto aj na českom a maďarskom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov