Pridať inzerát

Junior analytik

BENCONT INVESTMENTS, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: myhive Vajnorská, Vajnorská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac+ koncoročné odmeny v závislosti od splnených cieľov. Finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme mladého, šikovného analytika, ktorého baví práca s číslami a Excelom. Toto oddelenie úzko spolupracuje priamo s vedením spoločnosti a ostatnými oddeleniami. Je to tím siedmich full time kolegov a troch brigádnikov.

Náplň práce pozostáva z:
- práca s excelom (VBA výhodou) a interným informačným systémom (SQL výhodou)
- štatistické analýzy dát v oblasti správy pohľadávok a príprava výsupov pre manažérske rozhdovanie
- analýzy rizikovosti úverových obchodov a investičných príležitostí
- finančný monitoring a reporting
- účasť na príprave a zavádzaní nových druhov produktov a optimalizácii procesov v oblasti správy pohľadávok
- iné činnosti v závislosti od skúsenosti a znalostí uchádzača (prognózovanie cash flow, naceňovanie aktív, komunikácia s finančnými inštitúciami...)

- príspevok na stravu nad rámec zákona
- zľavy z portfólia produktov skupiny BENCONT GROUP
- firemné aktivity a večierky
- flexibilná pracovná doba
- možnosť hybridnej práce
- zázemie stabilnej spoločnosti
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- možnosť dlhodobého kariérneho rastu naprieč skupinou BENCONT GROUP

Ďakujeme všetkým uchádzačom, vážime si Váš záujem. Zaslané dokumenty budeme posudzovať s náležitou dôležitosťou. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritéria a ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Access - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobrá znalosť Office balíku, hlavne MS Excel
- analytické myslenie
- záľuba v práci s číslaim
- dôslednosť
- samostatnosť
- uvítame rozhľad v oblasti účtovníctva, finančných ukazovateľov, pohľadávok

BENCONT GROUP, a.s. je projektovo orientovaná skupina, ktorá zastrešuje činnosť jednotlivých spoločností v holdingu.

BENCONT INVESTMENTS, s.r.o. pôsobí v oblasti manažmentu pohľadávok najmä bankového a telekomunikačného sektora.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov