Pridať inzerát

Developer C#/.NET v príjemnom malom internom tíme

BENCONT INVESTMENTS, s. r. o.

  • Miesto práce: Banská Bystrica centrum, Námestie SNP, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 3 000 EUR/mesiacPlatobné podmienky závisia od schopností. Začíname na sume od 1600 eur (v hrubom) pre toho, kto sa musí ešte veľa naučiť. Odmena pre skúseného samostatného človeka, ktorý je schopný zvládnuť všetky časti projektu (analýza, kontakt s používateľmi, vývoj, testovanie, odovzdanie) môže presiahnuť 3000 eur.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujeme posilu do nášho vývojového tímu v Banskej Bystrici. Sme interné IT oddelenie, pričom pokrývame SW požiadavky všetkých spoločností patriacich pod skupinu BENCONT GROUP, takže vyvíjané aplikácie sú rôzneho druhu. Väčšinou sa jedná o dvojvrstvovú architektúru typu server-tučný klient, tomu postupne pridávame mobilné a webové aplikácie a nájdu sa aj špeciality typu vyťažovanie voľne dostupných dát na internete.

Hľadáme príjemného, zodpovedného človeka, ktorý je schopný samostatnej aj tímovej práce. V závislosti od toho, na akom projekte zamestnanci pracujú, majú umožnené pracovať z domu. Pri tímovej práci preferujeme častejšie stretnutia v kancelárii na sympatickom mieste: Nám. SNP v Banskej Bystrici.

Sme malý tím a zakladáme si na dobrých vzťahoch a príjemnom prostredí. Ak si sa v podmienkach našiel, ozvi sa.

- príspevok na stravu nad rámec zákona
- koncoročné odmeny
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- firemné večierky a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

- komplexný developer
- zodpovedný prístup
- podieľanie sa na príjemnej a konštruktívnej pracovnej atmosfére
- dobrý kolega "do každého počasia"

BENCONT GROUP, a.s. je projektovo orientovaná skupina, ktorá zastrešuje činnosť jednotlivých spoločností v holdingu.

BENCONT INVESTMENTS, s.r.o. pôsobí v oblasti manažmentu pohľadávok najmä bankového a telekomunikačného sektora.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov