Pridať inzerát

Operátor pelletového závodu

Benalium s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Švédsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac-plat od 1500 € na základe kvalifikácie zamestnanca.
  • Termín nástupu: od 1.8.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručný opis pracovníka-pomocného prevádzkovateľa peletového závodu:
1. Vedenie/vedenie vysokozdvižného vozíka (trieda Volvo L90), najlepšie s vodičským preukazom
2. Prednostne zručnosť vedenia ťažkého nákladného vozidla (25t, nie kamionista, krátke rameno 7 km, osvedčenie o vodičský preukaz je povinné)
3. Držba nástrojov (krútenie, píla, vŕtanie, zvar atď.)
4. Minimálna znalosť angličtiny alebo ruštiny alebo nemčiny (jazyky, ktorými operátori hovoria)
5. Pracovné skúsenosti/vzdelávanie v priemysle/mechanike/strojárstve sú žiaduce.
- Söderhamnove miesto práce, Flygstaden.
-Závod pracuje nepretržite, takže zmeny sú vo dni aj v noci.
bývanie hradí zamestnávateľ
strava: zamestnanca,
skúšobná doba 1 mesiac,
-plat od 1500 € na základe kvalifikácie zamestnanca.

-povolenie na pobyt (ak je cudzinec) vybavuje zamestnávateľ.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2021 (ostáva ešte 101 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C, D

Prax na pozícii/v oblasti

min 1 rok

Počet rokov praxe

5

Pelletovy zavod
www.fuelwood.se

Adresa spoločnosti

Svetlá 1
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto