Pridať inzerát

Backoffice assistant

BEMOSS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rastislavova, Nitra-Mlynárce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi , vybavovanie emailových objednávok , práca s tabuľkami , evidovanie objednávok , komunikácia s dodávateľmi , …

Práca v dobrom kolektíve , možnosť osobného aj platového rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, predcíznosť, vynikajúca komunikácia s ludmi, jazykové znalosti, organizačné schopnosti.

Spoločnosť BEMOSS s.r.o. sa už viac ako 10 rokov zaoberá výrobou obrazov a stien z machu pre klientov na Slovensku ako aj v okolitých krajinách EU či v USA.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov