Pridať inzerát

Recepčná v banke - dlhodobá brigáda- skrátený úväzok

BellaMia services, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si ambiciózny človek, chceš spoznať bankové prostredie, alebo si len hľadáš dobrú dlhodobú brigádu a si šikovný/á, si tu správne.
Ponúkame prácu recepčnej v administratívnej budove banky na Mlynských Nivách. Ide o dynamické prostredie, kde sa stále niečo deje, plné zaujímavých ľudí, kde sa máš čo naučiť.
Zároveň tu vieš efektívne využiť čas a venovať sa aj škole.

Čo budeš robiť?

- evidovať a ohlasovať návštevy
- pomáhať návštevníkom aj zamestnancom s bežnou agendou
- naučíš sa robiť v prístupovom systéme
- robiť s poštou a poštovými zásielkami, ohlasovať balíky
- práca v outlooku
- hlásiť poruchy a pod. na technickú alebo bezpečnostnú službu
- evidovať povolenia vstupov do budovy
- iná denná agenda recepcie
- spoznáš vedenie banky a uvidíš, ako to funguje vo veľkej firme
- telefonická komunikácia
- e-mailová komunikácia

Pracovná doba je:

8:00-17:00 (pondelok-piatok)

Rozpis vždy upravujeme na základe individuálnych potrieb recepčných.
(Vieme ti poskytnúť 10-30h týždenne)

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

ČO POŠLI SPOLU SO ŽIVOTOPISOM:
- tvoju fotografiu
- info, kedy môžeš pracovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- ochota pomôcť
- flexibilita
- nápomocnosť
- dochvíľnosť

Špecializujeme sa na recepčné služby v administratívnych budovách. Naši zamestnanci dostávajú príležitosť ukázať sa v biznis prostredí a naštartovať svoju kariéru aj počas školy. Ponúkame skúsenosti, ktoré len tak nezískate.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov