Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre stredisko Vaďovce

BELL Zvolen a.s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac1 000 – 1700 EUR/mesiac, základná zložka mzdy 1 000 EUR + variabilná zložka mzdy podľa dosiahnutých mesačných výsledkov až do výšky 700 EUR a viac
  • Termín nástupu: ihneď (dohodou)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zverených zákazníkov, budovanie a rozvoj obchodných vzťahov.
Vyhľadávanie nových zákazníkov a identifikácia nových obchodných príležitostí.
Príprava cenových ponúk, monitoring.
Uzatváranie zmlúv, dohľad nad plnením kontraktov a platobnou disciplínou.
Úzka spolupráca s tímom ambulantných predajcov.
Reporting, administratíva.

- motivujúce ohodnotenie v závislosti od pracovného výkonu (férový základ + prémie)
- práca na plný úväzok
- automobil aj na súkromné účely
- mobilný telefón, notebook

Preferujeme uchádzačov s bydliskom Nové Mesto nad Váhom a okolie, nakoľko sa kancelária nachádza v obci Vaďovce. Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu. Ostatným uchádzačom ďakujeme vopred za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

1

- nadšenie a pozitívny prístup
- logické myslenie
- vytrvalosť
- ochota učiť sa
- tímový hráč
- register trestov bez záznamu
- aktívny vodič

Charakteristika/ história spoločnosti:
Potravinárska spoločnosť BELL Zvolen a.s. bola založená v roku 1999.
Hlavnou aktivitou novo vybudovanej firmy bolo spracovanie semena repky olejnej šetrnou metódou lisovaním za studena a následnou fyzikálnou rafináciou.
V roku 2010 spoločnosť BELL Zvolen a.s rozšírila svoju ponuku o nové druhy rastlinných olejov po ktorých bol zvýšený dopyt a to slnečnicový olej a fritovacie oleje.
Stratégiou spoločnosti je postupné rozširovanie produktov so zameraním na kvalitu a zachovanie prírodných zložiek vstupnej suroviny.