Finančný riaditeľ/Senior finančný manažér, Real Estate Development

Belevis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štefánikova trieda 9, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 - 5 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• evidencia pohľadávok, sledovanie a kontrola platieb
• komunikácia s účtovnou firmou, audítormi
• komunikácia s klientami spoločnosti a budovanie vzťahov s obchodnými partnermi
• vedenie finančnej agendy spoločnosti, ekonomické a finančné reporty, sledovanie cash flow
• tvorba kvartálnych a ročných štatistík, analýz, správ a uzávierok
• vytváranie finančnej stratégie spoločnosti a príprava rozpočtov, finančných plánov
• organizácia nákladov spoločnosti, uzatváraných zmlúv, zodpovednosť za ich vyúčtovanie
• monitorovanie a spracúvanie ekonomiky práce
• sledovanie odvodových povinností spoločnosti a dohľad nad ich plnením
• tvorba interných účtovných postupov a metodických pokynov
• komunikácia s poisťovňami pri poistení majetku organizácií
• vykonávanie základnej finančnej kontroly
• zodpovednosť za koordináciu v organizácii práce a kontrola výsledkov práce ekonomického oddelenia

• Prosperujúce zázemie v úspešnej obchodnej spoločnosti
• Priestor pre vzdelávanie a odborný rast
• Finančný bonus vo forme 13. a 14. platu, v závislosti od výsledkov spoločnosti
• Mobilný telefón, notebook
• Multisport karta
• Teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo, finančný manažment. Orientácia v oblasti financií je nevyhnutnosťou. Pozícia nevyžaduje vedenie účtovníctva spoločnosti!

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - základy
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ideálny kandidát je človek, ktorý sa rozhoduje na základe analýzy dostupných informácii a pritom počúva aj svoje srdce... Jeho prednosťami je spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie so zmyslom pre detail, kreativita, odolnosť voči stresu, flexibilita, ochota na sebe pracovať a učiť sa, lojalita, schopnosť pracovať v tíme a zároveň pri tom všetkom má aj zmysel pre humor a zostane sám sebou...

Materská spoločnosť Belevis, s.r.o. sa zaoberá developmentom nehnuteľností, jej dcérske spoločnosti sa zaoberajú realitnou činnosťou a výstavbou.
Viac informácii o spoločnosti na: www.belevis.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štefánikova 9
949 01 Nitra