Pridať inzerát

Marketing & sales pre svadobné salóny (part-time)

BeeSolve s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.* výsledná suma bude závisieť od individuálnych skúseností uchádzača * v sume nie je započítaná prípadná odmena za predaj
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš ako si stále vravíš, že si nemáš čo obliecť a v obchodoch nič nie je? Pri výbere svadobných šiat to platí niekoľkonásobne. Biele, čipkované, áčkové, morská panna, s výstrihom či bez. Možností je takmer nekonečno. Dôležité je, aby sa vo výsledku každá nevesta cítila ako princezná. Chceš mať dosah na to, čo budú svadobné salóny ponúkať?

Tvrdou prácou s viac ako 20 ročnými skúsenosťami sme vybudovali značku Salón Michaela v Pezinku. Máme možnosť distrubuovať najnovšie kolekcie za veľkoobchodné ceny a chceme rozšíriť portfólio šiat po celom Slovensku, Česku i okolitých krajinách.

Preto hľadáme práve teba! Šikovnú marketingovú dušu s kvapkou sales, ktorá nám pomôže osloviť svadobné salóny.

Tvojou úlohou bude najmä:
→ vyhľadávanie svadobných salónov, vytvorenie vlastnej databázy,
→ aktívne oslovovanie salónov, ponúknutie portfólia a v tom najlepšom scenári - dohodnutie stretnutia s prezentáciou šiat,
→ ponúkať šaty luxusných celosvetových značiek i tie, ktoré si môže dovoliť takmer každý - bude na tebe, ako sa vieš vcítiť do potrieb oslovených salónov.

Nepotrebuješ žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti v tejto oblasti, všetko potrebné ťa naučíme.

Dôležité je:
→ mať príjemný prejav, hlasový aj písomný,
→ pútavo osloviť potenciálnych klientov (aj v písomnej forme),
→ nebáť sa zdvihnúť telefón,
→ ak vieš po nemecky či maďarsky, určite radi využijeme tvoj potenciál na rozšírenie klientely,
→ pozitívny vzťah k móde , estetičnu a trendom je veľkou výhodou.

Pozícia je vhodná ako part-time pre študentov/tky, preferujeme odbory ako sú napr. marketingová komunikácia a pod.

Viac ti prezradíme na osobnom či online pohovore. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov/ky. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa šťastia pri výberovom procese.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Beesolve s.r.o. je partnerom spoločnosti Everlution, úspešne pôsobiacej na slovenskom a anglickom trhu od roku 2004. Náš tím tvorí úzko prepojený okruh štyridsiatich inžinierov, programátorov, projektových manažérov, dizajnérov a testerov so sídlom v Bratislave a Londýne. Dodržujeme overené a odporúčané postupy už od prvých nákresov systému a začiatku vývoja, až po následnú starostlivosť o spustený systém a jeho optimalizáciu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci