Pridať inzerát

Ambulantný predajca zmrzliny

Beef House, s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiaczáklad do 1500,- Eur - ponúkame progresívne odmeňovanie na základe výsledkov (zákl. plat + odmeny)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pozícia obchodného zástupcu so zameraním na ambulantný predaj zmrzliny - priamy predaj z auta
- potrebný vodičský preukaz sk. B
- rozvoz tovaru objednaného cez call centrum
- nakladanie, rozvoz , vykladanie tovaru u zákazníkov
- región: Nové Mesto n/V a okolie, Trnava a okolie, Záhorie
- charakter sezónnej práce
- progresívne odmeňovanie na základe výsledkov (zákl. plat + odmeny)
- do 1400.-€
- možnosť práce na plný úväzok alebo na živnosť
Pokiaľ pochádzate z uvedených regiónov a naša ponuka Vás zaujala, radi Vás uvidíme na pohovore. Životopis nám posielajte na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Firma zaoberajúca sa distribúciou chlad. a mraz. tovaru na území Slovenskej republiky, importom a exportom mäsa a mäsových výrobkov, zmrzliny.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov