Pridať inzerát

Operátor výroby - Strečno (jednoduchá práca na 3 zmeny)

BEE Group, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strečno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac+ príplatky za prácu v noci (+1,5€/hod.) + príplatky za prácu nadčas, soboty, nedele či sviatky podľa zákonníka práce.
  • Termín nástupu: od 20.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Od začiatku novembra ponúkame možnosť nástupu do práce pre 10 operátorov výroby na trvalý pracovný pomer v Strečne pri Žiline.

Náplň práce:
Príprava, montáž a sekvencovanie plastových dielov (do hmotnosti max. 1,5kg.) a iné jednoduché manipulačné práce v stoji.

- jedná sa o jednoduchú prácu pracovať vhodnú ako pre
mužov tak i pre ženy.
- pracuje sa na 3 zmeny.
- možnosť práce je na dlhodobo.

základná MZDA : v skúšobnej dobe : 700€/mesiac brutto
po v skúšobnej dobe : 800€/mesiac brutto
+ príplatky za prácu v noci ,cez sviatky či
soboty/nedele.

- jednoduchá práca v priateľskom prostredí vhodná pre
mužov i ženy
- možnosť dlhodobej práce s možnosťou postupu na
vedúceho tímu..

V prípade záujmu o nástup do uvedenej práce je potrebné nám zaslať Váš životopis na náš email alebo sa u nás zastaviť osobne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Dodávateľ plastových častí automobilu pre automobilku Kia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel / strojárstvo

- možnosť pracovať v 3-zmennej prevádzke

Sme mladá, dynamická a progresívna personálna agentúra zameraná na recruiting, head-hunting, personálny leasing, brigády a poradenstvo. Naša pôsobnosť zahŕňa výrobný a nevýrobný sektor najmä v Žilinskom kraji pričom naším cieľom je neustále zlepšovanie pracovných podmienok našich zamestnancov ako aj zodpovedné plnenie požiadavok našich klientov na čas a s profesionálnym prístupom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov