Vodič VZV / Zásobovač výrobnej linky - Teplička nad Váhom. Doprava zabezpečená z celého Žilinského kraja! + nástupný bonus!

BEE Group, s.r.o.

  • Miesto práce: Kia Motors Slovakia s.r.o., Teplička nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 825 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus 30€, +príplatok za zodpovednosť (70-80€) v závislosti od pozície, + príplatok za nočnú a poobednú zmenu, + rôzne bonusy počas roka
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do areálu Žilinskej automobilky hľadáme pracovníkov do skladov na pracovnú pozíciu skladník, zásobovač výrobnej linky.

Práca zahŕňa : nakladanie, balenie, vybaľovanie a expedícia tovaru, manipulácia s príslušným materiálom, montáž dielov, pomocné práce v sklade, plnenie iných úloh podľa pokynov zamestnávateľa, výmena alebo obsluha vozíkov v rámci prideleného pracoviska

Mzda:
Vodič VZV / Zásobovač výrobnej linky:
priemerná mzda od 1150€ brutto /mesiac sa skladá z:
- nástupná základná mzda skladníka : 785€/mes.(brutto)
- po skúšobnej dobe 825€ /mes.(brutto)
+ dochádzkový bonus 30€ + príplatok za zodpovednosť 70-80€ (v závislosti od zaradenia)

+ príplatok za poobednú zmenu +0,4€/hod. + príplatok za nočnú zmenu +1,7€/hod. Príplatky za prácu nadčas či sviatky a víkendy sú v zmysle Zákonníka práce

- Doprava do práce je zabezpečená autobusmi zo smerov Čadca,
Kysucké Nové Mesto, Staré Bystrice, Skalité, Turzovka, Vychylovka,
Horný Vadičov, Liptovký Mikuláš / Ružomberok, Trstená, Dolný Kubín,
Terchová, Rajec, Považská Bystrica, Bytča, Martin, Vrútky, Strečno
- možnosť pracovať dlhodobo
- možnosť čerpania záloh
- príplatky za nočné (+1,7€/hod.) aj poobedné zmeny (+0,4€/hod.)
- stravné lístky (3,83€)
- Zimný a Letný bonus

V prípade otázok alebo záujmu nás kontaktujte: BEE Group, Republiky 4, 01001 Žilina
0907 677 775, 0948 303 636 personal@beegroup.sk www.beegroup.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť spravujúca skladové priestory a logistické úlohy v žilinskej automobilke KIA.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel / logistika

Prax na pozícii/v oblasti

prax ako vodič VZV výhodou

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- pracovitosť
- vedieť pracovať ako súčasť tímu

Sme mladá, dynamická a progresívna personálna agentúra zameraná na recruiting, head-hunting, personálny leasing, brigády a poradenstvo. Naša pôsobnosť zahŕňa výrobný a nevýrobný sektor najmä v Žilinskom kraji pričom naším cieľom je neustále zlepšovanie pracovných podmienok našich zamestnancov ako aj zodpovedné plnenie požiadavok našich klientov na čas a s profesionálnym prístupom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Ďurana
Tel.: +421907677775
E-mail: poslať životopis