Operátor výroby - Žilina / Obsluha výrobných strojov - práca vhodná pre mužov i ženy , nástup možný ihneď. + Nástupný bonus

BEE Group, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5,28 EUR/hod.+ 70€ dochádzkový bonus, + Letný a Zimný bonus a ďalšie..
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre výrobnú spoločnosť v Žiline hľadáme operátorov výroby, zváračov ako aj vodičov VZV.

Spoločnosť pôsobí v oblasti automobilového priemyslu a dodáva komponenty (časti karosérie) pre žilinskú automobilku.

- operátor výroby je zodpovedný za obsluhu výrobných zariadení
- do výrobného stroja sú vkladané plechy, ktoré sú následne strojom zvarené. Takto zvarené kusy sa ukladajú do vozíkov a exportujú na ďalšie spracovanie
- náplňou práce je tiež skrutkovanie alebo lepenie komponentov ako aj ich príprava na ďalšie použitie

Priemerná mesačná mzda operátora výroby : 1050-1200 €/mes. (brutto) + príplatky za nadčasy v zmysle Zákonníka práce.

- Mzda sa skladá z : mzda od 5,28€/hod. (brutto) + dochádzkový a
produktívny bonus (70€)
- 13. a 14. plat
- možnosť týždenných záloh
- stravné lístky aj možnosť stravovať sa priamo v práci

V prípade záujmu nás kontaktujte čo najskôr emailom, telefonicky alebo osobne.
Email: personal@beegroup.sk
Tel. : +421 907 677 775
Adresa: Republiky 4, 01001 Žilina

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Jeden z najväčších producentov častí karosérie pre automobilový priemysel na svete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel / strojárstvo

- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- možnosť pracovať v 3-zmennej prevádzke

Sme mladá, dynamická a progresívna personálna agentúra zameraná na recruiting, head-hunting, personálny leasing, brigády a poradenstvo. Naša pôsobnosť zahŕňa výrobný a nevýrobný sektor najmä v Žilinskom kraji pričom naším cieľom je neustále zlepšovanie pracovných podmienok našich zamestnancov ako aj zodpovedné plnenie požiadavok našich klientov na čas a s profesionálnym prístupom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Republiky 4
010 01 Žilina