Kaderník/ Kaderníčka , Barber/Barberka, / Možný prenájom kresiel v salóne pre Kaderníkov aj Barberov

BEATT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jána Bottu, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 3 000 EUR/mesiacMzda je individuálne stanovená v závislosti od praxe, skúseností a poprípade prínosu vlastnej klientely uchádzača a je rozdelená podľa typu pracovného pomeru alebo prenájmu kresla v salóne.Mzda sa dá nadstaviť rôznymi spôsobmi po osobnom pohovore. Motivačný odmeňovací systém pre pracovníkov. Odmena z predaja produktov. Možný aj prenájom kresiel v salóne. Bližšie špecifikácie pri osobnom stretnutí na pohovore.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kaderník/Kaderníčka: profesionálne poradenstvo pre výber správnej služby a metódy, strihanie, farbenie, melír, balayage, ombré, predlžovanie vlasov rôznymi metódami výhodou.

Barber/Barberka: profesionálne poradenstvo pre výber správnej služby a metódy, strihanie strojčekom - nožnicami, holenie, farbenie vlasov a brady, odporučenie správneho stylingu a starostlivosti

Ponúkame rôzne výhodné benefity a odmeny . Možnosť využívania všetkých ošetrení v salóne, práca v jedinečnom prostredí. Školenia. Práca v mladom kolektíve. Motivačný odmeňovací systém. .Práca výhradne s exkluzívnymi a kvalitnými vlasovými prípravkami Gold ktoré už 2 rok zastrešujú MISS Slovensko. Pracovný postup, jedinečný prístup

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kaderníčka / kaderník, Barber / Barberka, Prenájom kresiel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné a milé vystupovanie, ochota učiť sa nové veci v oblasti kaderníctva. Zodpovednosť, pozitívny prístup k zákazníkom, vytrvalosť, odvaha, tímovosť, lojalita, a chuť pracovať inak.
Pozri si náš instagram a pridaj sa @beatt.sk

BEATT
Kaderníctvo & Barbershop.

Sme mladí a draví.
Máme štýl.
Sme iní. Sme jedineční.

Buď aj ty BEATT positive!

Adresa spoločnosti

Slnečná 12
91943 Cífer