Pridať inzerát

Kuchár

BeAbout

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrova Ulica 12, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 - 1 200 EUR/mesiacMzda je uvádzaná netto.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho kolektívu nového kuchára.Pracovná doba je pondelok až piatok v čase od 8:00 - 16:00 (8 hodín denne).

- v našej prevádzke pracujeme aj počas lockdownu za nezmenených podmienok
- mladý, priateľský kolektív
- zamestnanecké zľavy
- zamestnanecká strava a káva zdarma
- stabilný zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Komunikatívny, ochotný a príjemný človek so skúsenosťami za volantom

V BeAbout si zakladáme na tom, aby každý hosť odchádzal spokojný a s dobrým pocitom nielen v žalúdku.
Servírujeme preto denne čerstvé hamburgery a ostatné jedlá len z kvalitných surovín. Nechýba ani široká ponuka nápojov z celého sveta, koktejly, pivo, dobrá nálada a priateľská atmosféra.

Adresa spoločnosti

T-J s.r.o.
Brnianska, 3717/29
81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto