Pridať inzerát

Šéf Veľkoobchodu v Be Lenka

Be Lenka s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2000 výška závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového lídra pre oddelenie veľkoobchodu, ktorý bude súčasťou nášho neustále sa rozrastajúceho tímu. Takého, ktorý má vo svojej DNA prozákaznícku orientáciu, ovláda cudzí jazyk, má v sebe dušu obchodníka, je komunikatívny, rád surfuje na webe a trúfa si na trhy rôznych krajín.
Hľadáme seniórneho obchodníka, ktorý je vzorom a inšpiráciou pre ostatných. Multitasking je zručnosť, ktorá sa ti u nás rozhodne zíjde. Skúsenosť s vedením, motiváciou tímu obchodníkov je nevyhnutná. Čo by ti nemalo chýbať? Open mind, vysoké ciele, ambícioznosť, cieľavedomosť, zameranie na obchod, drive, entuziazmus.

Očakávame od teba, že budeš viesť tím obchodníkov a dokážete spoločne nájsť všetky obchody a eshopy s obuvou, ktoré sa potencionálne môžu stať našim partnerom.
Budeš aktívne komunikovať a budovať vzťahy s našimi kľúčovými partnermi a taktiež hľadať nových, významných partnerov. Spoločne s tímom budete vytvárať základňu influencerov, vďaka ktorým dokážete značku Be Lenka dostávať k širokej verejnosti.

Sme partia nadšencov, ktorí veria v náš spoločný úspech.

Sme jeden z najúspešnejších slovenských startUpov a môžeš si s nami užiť rýchlu a progresívnu jazdu, počas ktorej budujeme z lokálnej handmade značky svetovo uznávaný brand.
Cesta sa už začala, treba rýchlo naskočiť na vlak :)

Stravné lístky ponúkame vo výške 5,10€. Teambuildingy, športové aktivity, barefoot topánky pri nástupe a zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Ďakujeme veľmi pekne za všetky reakcie, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- cieľavedomosť
- otvorenosť
- entuziazmus
- open mind
- thinking out of the box
- skúsenosť s vedením tímu
- schopnosť učiť ostatných a byť motivátorom
- skúsený obchodník telom aj dušou

Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života.
Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu.
Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá.
Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu.
Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
Orientujeme sa na vývoj, výrobu a predaj Barefoot obuvi a nosičov a šatiek pre nosenie detí.