Pridať inzerát

Supporťák pre anglicky hovoriaci trh

Be Lenka s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý bude súčasťou nášho neustále sa rozrastajúceho tímu ľudí. Človeka, ktorý má vo svojej DNA prozákaznícku orientáciu, má radosť z každého, aj toho najmenšieho úspechu, ovláda anglický jazyk na vysokej úrovni, má v sebe dušu obchodníka, je komunikatívny a rád surfuje na webe, vie si ľahko poradiť s anglickým trhom.

A ako bude vyzerať tvoj bežný pracovný deň?

Anglický trh sa rýchlo rozrastá, preto k sebe potrebujeme ďalšieho šikovného kolegu. Tvojou úlohou bude najmä starostlivosť o anglicky hovoriacich zákazníkov. Denne budeš tráviť čas odpovedaním na rôznorodé otázky. Budeš pri tom využívať email, facebook, instagram, ale i telefón. Je možné, že ťa časom zapojíme aj do hľadania potencionálnych zákazníkov na tomto európskom trhu.

Ak sa vieš orientovať na sociálnych sieťach, vieš si vyhľadať rôzne záujmové skupiny, môže
to pomôcť pri práci a pri získavaní nadčencov našich produktov. Radi spolupracujeme s influencermi. Tvojou úlohou by mohlo byť aj hľadanie takých, ktorí sa stanú súčasťou nášho príbehu Be Lenka.
Multitasking je zručnosť, ktorá by ti rozhodne nemala chýbať. Je toho veľa, čo sa u nás deje každý deň, nudiť sa u nás určite nebudeš.

Sme partia nadšencov, ktorí veria v náš spoločný úspech.
Budeš robiť v duchaplnom odvetví : Barefoot - zdravé chodenie a všetko okolo nosenia detičiek a mamičiek.

Stravné lístky ponúkame v maximálnej výške 5,10€. Teambuildingy, workshopy, semináre, športové aktivity, barefoot topánky pri nástupe a zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Ak sa chceš pridať k nám, pošli životopis, ak máš chuť napísať o sebe viac, zašli motivačný list.
Na pohovor pozveme vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života.
Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu.
Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá.
Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu.
Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
Orientujeme sa na vývoj, výrobu a predaj Barefoot obuvi a nosičov a šatiek pre nosenie detí.