Pridať inzerát

Guru retailovej siete pokrokových topánok

Be Lenka s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy sa bude odvíjať od konkrétnych skúseností daného kandidáta. Možný 13. plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím nadšených ľudí, ktorí veria, že na Slovensku sa dá budovať a tvoriť poctivé obuvnícke remeslo a to inovatívne vývojom barefoot topánok, ktorých konštrukcia odráža funkciu nohy, aby noha mala priestor pre prirodzený pohyb a tiež dostatok miesta pre prsty. Poznajú nás zákazníci z mnohých krajín sveta vďaka eshopom, prostredníctvom ktorých predávame naše výrobky.

Koho hľadáme?

Hľadáme k sebe výraznú manažérsku osobnosť, so zameraním na budovanie novej retailovej siete na Slovensku a v Čechách. Radi by sme v kamenných obchodoch vytvorili pre naších kientov priestor, kde sa budú cítiť výnimočne a na vlastnej koži zacítia ducha našej spoločnosti. Staneš sa dôležitou súčasťou nášho tímu a dostaneš plnú dôveru na uplatňovanie tvojich návrhov. Tvojou víziou bude s našími profesionálnymi predajcami vytvrárať nie len nadšencom barefootu úžastnú atmosféru z nakupovania, tak aby sme v nich zanechali emóciu našej firmy.

Na začiatku rátaj s kvalitným úvodným zaškolením a vysokou podporou celého tímu, následne preberieš kormidlo a nastavíš procesy, rutiny, štandardy vo všetkých našich predajniach.

Mal by si byť manažér s logickým, racionálnym zmýšľaním, ten, ktorý si vie určovať priority, vie si ustrážiť termíny. Určite budeš potrebovať zmysel pre systematický prístup a štrukturovanosť.
Obchodný duch a proklientská orientácia je na tejto pozícii nevyhnutná. Podmienkou je skúsenosť s riadením retailu a aby si mal všetky rutiny otváracieho procesu ako aj riadenie prevádzok v malíčku. Budeš mať podriadených, takže emočná inteligencia a schopnosť líderstva je viac než vítaná. Nemala by ti chýbať energia, entuziazmus, nadšenie. Uvítame k sebe človeka, ktorý má rád priame a otvorené vzťahy.
Centrálu máme v Žiline, ale čaká ťa veľa cestovania v rámci SR a ČR. Pár dní v týždni budeš v Žiline, ale viac času budeš stráviť na cestách.

Plánujeme ti zveriť komplexné budovanie našej novej retailovej siete.
To, čo ťa u nás čaká:
* Projekt budovania retailovej siete od A po Z.
* Nastavovanie a zavádzanie procesov, postupov, štandardov platných pre retail.
* Vyjednávanie, obchodné rokovania, dohadovanie nájomných zmlúv.
* Návrh a impementácia vizuál merchandisingu.
* Sklady, invetúry, monitoring skladových zásob, práca s interným systémom.
* Materiálno - technické zabezpečenie predajní.
* Supervízia fungovania retailu a zabezpečenie plynulého chodu predajní.
* Nastavovanie, analýza a vyhodnocovanie kľúčových ukazovateľov.
* Reporting priamo konateľovi spoločnosti.
* Tvorba manuálov - štandardy prác, činností, vizuálov, predajných techník.
* Riešenie zložitých a komplikovaných situácií.

Nie je nevyhnutné, aby si mal skúsenosť v obuvníctve, ale to čo je podmienkou je:
* skúsenosť s riadením retailovej siete,
* skúsenosť s expanziou,
* skúsenosť s krízovým manažérstvom,
* skúsenosť s vedením ľudí minimálne 10 členného tímu, schopnosť zostaviť, viesť a
motivovať tím ľudí,
* prozákaznícka orientácia na vysokej úrovni,
* orientácia v rámci Retailového trhu (SR, ČR),
* obchodné cítenie, schopnosť vidieť obchodné príležitosti, rozumieť zákaznickému
správaniu,
* vysoká adaptabilita na situácie na trhu.

Je nás takmer 50 (Sklad, Projektový manažéri, Zákaznícky servis, Obchod, Marketing, Office management, People management) a každý deň pribúdajú nápady a myšlienky, vízie. Retailovú sieť sa nám podarí vybudovať, ak sa nám podarí nájsť do nášho tímu šikovného, ostrieľaného, zorganizovaného, milého, usmievavého kolegu, pre ktorého bude retail srdcovka.

Ponúkame jedinečnú príležitosť byť súčasťou šikovných ľudí a nadšencov, ktorí ti budú neustále dávať výzvy na ich prekonávanie.

Máme zaujímavé výkonnostné bonusy. Stravné lístky ponúkame v maximálnej výške 5,10€. Teambuildingy, športové aktivity, barefoot topánky pri nástupe a zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Ak sa chceš pridať k nám, môžeš sa nám predstaviť v motivačnom liste. Určite nezabudni na životopis kontaktom na seba, aby sme sa vedeli s tebou spojiť.

Na spracovanie žiadostí potrebujeme chvíľu času.

Ďakujeme za trpezlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, management, obuvnícky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ano

Počet rokov praxe

5

Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života.
Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu.
Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá.
Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu.
Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
Orientujeme sa na vývoj, výrobu a predaj v takej aktuálnej téme, ako je Nosenie detí a Barefoot obuv.

Adresa spoločnosti

Veľká Okružná 66
010 01 Žilina