Pridať inzerát

Administratívna podpora oddelenia daňového poradenstva

BDO, spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 10, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacv závislosti od vzdelania a pracovných skúseností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia a manažovanie fakturácie a reportingu
• Agenda sledovania klientskych úhrad a príslušná komunikácia s klientami
• Práca s internými systémami a databázami
• Procedúry risk-manažmentu a iné obdobné procedúry vyžadované legislatívou pre oblasť daňového poradenstva
• Aktívna účasť na interných mítingoch, príprava zápisov a sledovanie úloh
• Ďalšie povinnosti, kompetencie a zodpovednosti vyplývajúce z pracovnej náplne pre danú pozíciu ako napr. evidencia školení, odbornej literatúry, dokumentácie od klientov, atď

• práca v mladom kolektíve, v príjemnom prostredí medzinárodnej spoločnosti
• možnosť externých i interných školení
• atraktívne platové ohodnotenie
• flexibilný pracovný čas
• kvalitný sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

5

• Minimálne 5-ročná skúsenosť s komplexnou podporou vedúcich pracovníkov
• Výrazná technická zručnosť s veľmi dobrými znalosťami programov Microsoft Office ako aj administratívnych systémov a databáz
• Vynikajúce administratívne, sekretárske, plánovacie a organizačné zručnosti so schopnosťou pracovať pod tlakom a dodržať stanovené termíny
• Vyzretá a systematická osobnosť
• Skúsenosti v oblasti daňového poradenstva alebo risk-manažment procedúr
• Skúsenosti s podávaním a procesovaním daňových priznaní sú výhodou

BDO je jednou z najväčších účtovných a poradenských spoločností na svete. Poskytujeme jednotné a integrované audítorské, účtovné, daňové, právne a poradenské služby.
Pôsobíme v 167 krajinách sveta prostredníctvom 1 658 kancelárií s viac ako 91 tisíc pracovníkmi a ročným obratom vo výške 10,3 miliardy USD. Viac informácií na www.bdoslovakia.com.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pribinova 10
811 09 Bratislava 1