Upratovanie apartmánov a izieb na Holandských ostrovoch Wadensee

Bc. Marek Koza TATRY JOB AGENCY

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Texel, Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11 EUR/hod.
  • Termín nástupu: priebežne počas celého roka
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS PRÁCE
Pre nášho overeného klienta v Holandsku hľadáme pracovníkov na pozíciu housekeeper/upratovanie apartmánov a hotelových izieb/

Doplňujúce info:
• Vieme umiestniť mužov, ženy, páry, dvojice.
• Umiestňujeme aj ľudí, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku!
• Momentálne Vám zamestnávateľ PREPLÁCA cestu z Holandska na ostrovy (trajekt).
• Zamestnávateľ takisto prepláca ubytovanie v hosteli počas prvej noci, až do odchodu trajektom na ostrovy
• Je potrebné si doniesť vlastné uteráky, ostatné je zabezpečené na ubytovaní

• Možnosť stravy v cene ubytovania v hodnote od 7 eur na deň
• nízke vstupné náklady
• holandská pracovná zmluva
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – zrážka priamo zo mzdy a táto suma často zahŕňa stravovanie
• starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
• práca v krásnom dovolenkovom prostredí kde si kandidát nielen zarobí ale aj užije leto

Informácie o výberovom konaní

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?
• pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na [email protected]
• do predmetu uveďte „(vami preferovaná pozícia) HOLANDSKO práca na ostrove
• do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
• budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
• v prípade otázok nám volajte na tel. číslo +421 944 639 074 alebo na +421 904 135 863

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Pre našich overeného klienta v Holandsku hľadáme pracovníkov na pozíciu housekeeper. /upratovanie apartmánov a hotelových izieb/ Náš klient, ktorý sídli v meste Groningen je dlhoročný a spoľahlivý klient, ktorý dodáva personál na holandské ostrovy Texel, Vlieland aj Teischeling. Personál dodáva hlavne do sekcie upratovanie a pomocné sily do kychyne, ale aj čašníkov a kuchárov, Mzda pre kvalifikované pracovné sily ako sú kuchári a čašníci sa pohybuju od 13 do 15 eur na hodinu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
• anglický jazyk – mierne pokročilý A2(chyžná, umývač riadu)
- B1 a viac v prípade záujmu o prácu čašníka a kuchára
• ochota a chuť pracovať
• zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť
• prax vítaná

CHCEŠ SI ZAROBIŤ, CESTOVAŤ?
Sme pracovná agentúra spod Tatier, ktorá ponúka rôzne pracovné miesta v mnohých krajinách Európskej únie v rôznych oblastiach. Svoju pôsobnosť hlavne z poľnohospodárstva sme rozšírili na rôzne pracovné ponuky v gastronómii a hotelierstve, ako aj v skladoch a to hlavne v Holandsku. Nevyberáme žiadne POPLATKY za vybavenie práce.