Pridať inzerát

Promotérka/Asistentka predaja - nejedná sa o brigádu

Bc. Adam Turzák

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívne promotérky/predajkyne do nášho tímu.
Náplňou práce je oslovovanie,komunikácia a následný predaj potencionálnym zákazníkom. Oboznámenie zákazníkov s promovaným tovarom, rozdávanie reklamných materiálov. Práca vyžaduje cestovanie. Promo akcie sa vykonávajú v obchodných centrách po celom východnom Slovensku (vlastné auto nie je podmienkou, ale výhodou).
Práca je vhodná pre ženy od 18 do 35 rokov, prax nie je potrebná, ale vítaná. Uchádzačky o prácu promotérky zaškolíme. Pracovná doba je od pondelka do piatka, podmienkou je odpracovať 4-5 prac. dni v danom týždni.

Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie, vyplácané týždenne.

V prípade záujmu pošlite ŽIVOTOPIS a aktuálnu FOTOGRAFIU, vybraných uchádzačov pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

ochota pracovať, komunikatívnosť, priateľské vystupovanie, pozitívny prístup k ľuďom, serióznosť a zodpovednosť

Marketingová agentúra zabezpečuje pre partnerov zo sveta kozmetiky kampaň, prieskum trhu a živú reklamu.

Adresa spoločnosti

Záhradná 1373/13
056 01 Gelnica