Pridať inzerát

Elektrikár

BBC Systém s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hliník nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 12 EUR/hod.13.plat
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti.
Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu.
Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach.
Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov.
Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu.
Navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek.
Pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.
Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci.
Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.

13-ty plat
Bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa, narodeniny)
Príspevok na školské potreby prvákov
Odborné vzdelávanie
Nápoje na pracovisku
Zamestnanecké zľavy
Firemné darčeky
Odkúpenie firemného majetku za zvýhodnených podmienok
Firemné akcie, večierky
Bonus pri odporučení zamestnanca
Odchodné pri odchode na dôchodok

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

cieľavedomosť
komunikatívnosť
iniciatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
pozornosť
pamäť
praktické myslenie
precíznosť (presnosť)
technický talent
sebaovládanie
spoľahlivosť
trpezlivosť

Sme spoločnosť zaoberajúca montážami, opravami a revíziami elektroinštalácií v priemyselných a administratívnych objektoch, rodinných či bytových domoch.
Zabezpečujeme vyhotovenie elektroinštalácií od návrhu, cez samotnú realizáciu až po revíznu správu.
V našom portfóliu tiež nájdete: Výrobu rozvádzačov, fotovoltiku, zabezpečovacie a kamerové systémy, inteligentnú elektrinštaláciu, meranie a reguláciu a mnoho iného.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci