Pridať inzerát

Pomocný stavebný robotník

BBAU s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacdohodou záleží od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné stavebné práce podľa požiadaviek projektu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

BBAU s.r.o. je stavebná spoločnosť, ktorá v súčasnosti posilňuje svoju pozíciu na Slovenskom trhu, rastie obratovo aj personálne najmä v pozemnom staviteľstve a v developmente. Ponúkame jedinečnú príležitosť byť pri našom raste, profesionálne rásť a zrealizovať projekty, na ktoré budete hrdý. Sme zamestnávateľom, ktorý drží svoje slovo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov