Pridať inzerát

Realitný maklér/ka

BB - REALITY, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania
  • Termín nástupu: december 2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme realitného makléra/ku pre oblasť nehnuteľností - zabezpečovanie prenájmu/predaja bytov , domov, obchodných priestorov, výrobných a skladových priestorov, kancelárií.
- vyhľadávanie nových klientov
- aktívna práca v regióne
- aktívna práca s klientami
- osobný marketing
- administratívna práca

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú záujem pracovať pre jednu z najlepších realitných kancelárií v Banskej Bystrici a Zvolene. Rozširujeme svoju pôsobnosť a hľadáme ľudí, ktorí majú záujem o prácu, ktorá im ponúka možnosť uplatniť nielen svoje vedomosti, ale aj obchodný talent. Pokiaľ Vám každodenná komunikácia s ľuďmi nerobí problém, ste flexibilný a máte ambície dosiahnuť niečo viac, máte možnosť stať sa úspešným realitným maklérom.

- práca dynamickom prostredí realitnej spoločnosti
- teoretické a praktické zaškolenie pre nových maklérov
- individuálny prístup ku každému maklérovi
- možnosť dlhodobej perspektívy
- bonus za reklamu realitnej kancelárie na Vašom aute
- výška zárobku je priamo úmerná vašim schopnostiam a ochote zdokonaľovať sa
- vlastné interné právne oddelenie
- neplatíte žiadne poplatky za školenia či licencie

Hľadáme predovšetkým šikovných a komunikatívnych ľudí, ktorí sa vedia orientovať v obchode, nehľadajú len kancelársku prácu, ale sú aktívni a samostatní.
V prípade záujmu zašlite Váš životopis a kontakt na emailovú adresu: vundr@bbreality.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2022 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby, stavebníctvo, právo a reality.

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- empatia
- komunikatívnosť (jednanie s ľuďmi)
- ochota učiť sa nové veci
- bezúhonnosť

Sme inovatívna realitná kancelária a už 12 rokov svojim dynamickým rastom prinášame nové poznatky v oblasti nehnuteľností a tak z nich vytvárame zážitok, ktorý sprevádza maximálna profesionalita a kvalita odvedenej práce. Dbáme na to, aby každý náš člen využíval svoje meno ako značku a budoval nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný kvalitatívny prínos. Poskytujeme komplexné služby spojené predovšetkým v individuálnom spracovaní každej požiadavky klienta. Dlhoročné skúsenosti v realitnej činnosti (predaj a prenájmom nehnuteľností ako aj developerských projektov), finančnom poradenstve a právnych služieb na profesionálnej úrovni urýchlia vybavenie akéhokoľvek obchodu. Spoločnosť je členom REALITNEJ ÚNIE SR a riadi sa jej realitným etickým kódexom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov