Pridať inzerát

Robotník strojár

BB AQEX s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stavebná 22, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 4,5 EUR/hod.odmeny za prácu na montáži, sťažené príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba plastových nádrží, šácht, ekologických zariadení

Strava - výber z 12 jedál denne s obmenami, pitný režim

Informácie o výberovom konaní

e-mail: [email protected]
mobil: 0905259490 - Ing. Lenkey

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Vodičský preukaz

B

chuť manuálne pracovať, čítanie výkresov, práca na formátovacej píle, využívanie ručného náradia

Firma BB AQEX s.r.o. bola založená 21.12.1992 zápisom do obchodného registra ako BB AQEX s.r.o. za účelom uspokojovania zákazníkov v oblasti odpadového hospodárstva. S dobrou znalosťou a bohatými praktickými skúsenosťami pomáhame našim zákazníkom riešiť ich úlohy a potreby v oblasti odpadového hospodárstva.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov