Pridať inzerát

Montážny technik

BAZENOVYSPECIALISTA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac+ nadčasy cez sezónu do výšky 1000€
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• servisná a montážna činnosť u zákazníka
• montáž nových výrobkov vrátane ich zapojenia
• servis a údržba bazénov vrátane bazénovej technológie

• zázemie v dynamicky rastúcej spoločnosti
• možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
• práca plná výziev
• neformálne prostredie a priateľský kolektív
• bonus za nadčasy
• širokú škálu rôznych firemných benefitov: pružnú pracovnú dobu, vernostné benefity, príplatky za poradenstvo zákazníkom cez telefón, služobný telefón, preplácanie pracovného oblečenia, pitný režim, firemné teambuildingové aktivity plné zážitkov. A iné....

Práca sa vykonáva zo servisného strediska v Nitre. Následne sú vykonané výjazdy po celom Slovensku. Vo veľkom množstve na západe. Každý deň sa začína a končí v Nitre. Výjazd mimo NR nieje pravidlom a oprava roznych zariadeni ako napríklad čerpadiel, sa mnoho krát vykonáva u nás v sídle firmy v Nitre

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

• prax v odbore veľkou výhodou, nie je však podmienkou
• VP, skupina B, zručnosť aj na dodávke
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• samostatnosť, cieľavedomosť
• dôkladnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
• schopnosť rýchlo sa učiť novým veciam a zastupovať kolegov zo servisného oddelenia

Spoločnosť sa dlhodobo venuje výstavbe a výrobe bazénov a zastrešení.