Pridať inzerát

Montážnik / stavebný pracovník

BAVEX K2.sk, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 12 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia fasádnych systémov - montáž stenových a strešných sendvičových panelov a iných skladaných plášťov budov.
Realizácia striech, montáž oceľových konštrukcií, klampiarske práce, zámočníctvo, jadrové vŕtanie a rezanie žb konštrukcií, sanácie betónových konštrukcií, výškové práce.
Zváračské oprávnenie, oprávnenie na VZV, alebo výškový preukaz výhodou.

školenia

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- manuálna zručnosť
- technická zručnosť
- užívateľská zručnosť meracích prostriedkov
- čítanie technickej dokumentácie - výhodou
- kreatívne myslenie
- otvorenosť ku ďalšiemu vzdelávaniu sa
- motivačné ohodnotenie
- dobrá fyzická kondícia
- platný preukaz na práce vo výškach - výhodou
- odborná spôsobilosť na obsluhu pohyblivých pracovných plošín - výhodou
- odborná spôsobilosť viazačov bremien
- tímová práca
- spoľahlivosť
- pozornosť

Spoločnosť BAVEX – K2.sk, s.r.o. sa zaoberá výstavbou priemyselných a pozemných stavieb. Špecializuje sa na práce vo výškach, opravy a rekonštrukcie výškových objektov /komíny,chladiace veže, vodojemy a.p./, sanácie betónových konštrukcií, jadrové vŕtanie a rezanie železobetónu diamantovou technikou, dodávku a montáž oceľových konštrukcií, zváranie, montáž opláštení priemyselných objektov a pozemných stavieb, búracie práce, špeciálne čistiace a natieračské práce /antikorózne, protipožiarné, chemicky odolné a.p./. Pri prácach využívame najmodernejšiu techniku, nové pracovné technológie a moderné stavebné materiály.