Pridať inzerát

Manažér obchodného tovaru

Baumit, spol s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac1500 € je minimum, skutočnú výšku platu dohodneme podľa vašich schopností, skúseností a vzdelania.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe požiadaviek obchodného oddelenia dojednáva čo najvýhodnejšie obchodné podmienky pre nákup tovaru a služieb predovšetkým pre veľké stavby a projekty.
 Robí výber dodávateľov, rokuje o cenách a dodacích podmienkach
 Vyjednáva obchodné podmienky s dodávateľmi vybraných tovarov
 Pripravuje, kontroluje a eviduje zmluvy s dodávateľmi
 V spolupráci s nákupcom nastavuje a riadi optimálne skladové stavy tovaru
 Sleduje trh v oblasti tepelných izolácií a príslušenstva k zatepľovacím systémom, udržiava si neustály prehľad o cenách.

Ponúkame:
- stabilnú prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťout odborného a osobného rastu
- firemný notebook, telefón
- letný a vianočný plat
- finančný príspevok na Vianoce, pri narodení dieťaťa, pri jubileách
- nápoje na pracovisku, dni ovocia
- firemné akcie
- možnosť nákupu našich produktov za zamestnanecké ceny
- príjemný pracovný kolektív a pracovné prostredie
Vysoká firemná kultúra, starostlivosť o zamestnancov a stabilita sú dôvody, prečo spoločnosť Baumit patrí k najatraktívnejším zamestnávateľom vo výrobe stavebných materiálov na Slovensku. Naši zamestnanci sú pre nás partneri, preto sa môžeme pochváliť takmer nulovou fluktuáciou zamestnancov. Staňte sa aj vy členom nášho obchodného tímu!

Ak vás naša ponuka oslovila a spĺňate naše požiadavky, pošlite nám pracovný životopis spolu s motivačným listom, prípadne nám zavolajte a informujte sa o detailoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, stavebníctvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame kandidátov so stredo/vysokoškolským vzdelaním so zameraním obchod, stavebníctvo, ekonómia
Ďalšími predpokladmi sú:
 Za optimálny teoretický základ sa považuje ekonomické / technické VŠ/SŠ vzdelanie.
 Kandidát by mal rozumieť procesu nákupu a predaja.
 Dôležité sú veľmi dobré zručnosti pri práci s PC.
 Mal by mať široký záber, obchodného ducha a komunikačno-vyjednávacie schopnosti.
 Mal by mať vyvážené analytické a organizačno-plánovacie schopnosti.
 Flexibilná, aktívna osobnosť s tímovým duchom, podnikateľsky mysliaca a aj konajúca.
 Výhodou, ale nie podmienkou je ovládanie cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť Baumit, spol. s r. o. je lídrom vo výrobe a predaji suchých omietkových zmesí, poterov a komplexných zatepľovacích systémov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Na Slovensku má dva výrobné závody v Rohožníku a Lietavskej Lúčke. Spoločnosť je známa kvalitou výrobkov, vynikajúcimi službami a trvalou stabilitou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov