Pridať inzerát

Vedúci e-shopu v Českej republike ( pre slovenský trh )

BAUHAUS odborné centrum pre dielňu, dom a záhradu k. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Brno, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budete pri zrode projektu nášho e-shopu na slovenskom trhu
• Využijete svoje skúsenosti a pomôžete nám pri vytváraní nášho českého e-shopu
• Nastavíte stratégiu e-commerce činností spojených s naším e-shopom (českým aj slovenským)
• Budete analyzovať produktové údaje, vďaka ktorým budete môcť určiť, aké produkty má náš e-shop ponúkať
• Budete sa podieľať na tvorbe a vykonávaní marketingovej stratégie Bauhaus na Slovensku
• S vytváraním e-shopu je spojená komunikácia – budete komunikovať s externými partnermi, poskytovateľmi služieb, vývojármi a kolegami z našich zahraničných pobočiek
• Na našom ústredí budete najviac v kontakte s oddelením marketingu, nákupu a oddelenia produktových údajov

• Výhody vo výške 2 000 Kč ( cca 80€ ) čistého mesačne, ktoré si vyberiete na mieru (stravné lístky, kultúra, šport, cestovanie atď.)
• 25 dní dovolenky
• 2-krát ročne hodnotiace prémie
• Flexibilný začiatok a koniec pracovného času
• Zmluva na dobu neurčitú
• Mimoriadny benefit pri narodeninách, svadbe, narodení dieťaťa alebo pri pracovnom jubileu
• 10% zľava na naše vybrané výrobky
• Moderné kancelárie s vybavenou kuchyňou
• Notebook a služobný telefón
• Firemné podujatia – milujeme BBQ, prírodu a šport
• Bezplatné vyučovanie angličtiny a nemčiny

Finálne nastavenie mzdy závisí od skúseností konkrétneho vybraného kandidáta.
Nástupná základná mzda je minimálne 1500 € brutto. Avšak v skutočnosti je oveľa viac, keďže k minimálnej nástupnej základnej mzde sa pripočítava hodnotiace prémie a ďalšie

Aj keď už patríme medzi väčšie spoločnosti, máme rýchle schvaľovacie postupy a dáme na názor kolegov. S nami môžete čerpať výhody z veľkej firmy a malého štartovacieho tímu v jednom. Preto, ak vás naša ponuka zaujíma, pošlite nám svoj životopis. Budeme sa tešiť na osobné stretnutie.

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku. V predmete správy uveďte prosím Vaše meno.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujeme za porozumenie.

Poskytnutím svojich osobných údajov v zaslanom životopise dáva uchádzač súhlas podľa ustanovenia zákona č. 18/2018 Z.z., o ochrane osobných údajov, so spracovaním osobných údajov spoločnosti BAUHAUS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

e-shop, marketing, obchod, médiá, reklama

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Správa e-shopu - Pokročilý
Online Marketing - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektronický obchod, marketing, predaj, obchod, médiá, reklama

Počet rokov praxe

2

• Ste ochotný pracovať v Brne v našom centre pre český a slovenský trh
• Rozumiete marketingu, online marketingu a máte s ním praktické skúsenosti
• Pohybujete sa v oblasti elektronického obchodu ako ryba vo vode
• Ste univerzál (máte všeobecný prehľad o tom, čo sa deje vo svete, a najmä vo svete technológií)
• Hovoríte a píšete po slovensky bez chýb a s ľahkosťou
• Máte angličtinu (kvôli komunikácii so zahraničnými kolegami a vývojármi)
• Máte analytické myslenie – bude potrebné pri tvorbe stratégií
• Máte aspoň teoretické znalosti o programovacích jazykoch a vývoji softvérových produktov
• Máte drive a nebojíte sa prevziať zodpovednosť
• Dokážete pracovať samostatne a viete si nastaviť priority

BAUHAUS patrí ako skúsený a vedúci podnik vo svojom odbore s vysoko kvalifikovanými a vybranými špecialistami pre dielňu, dom a záhradu, k najvýznamnejším obchodným koncernom branže "Do-it-yourself". Tento úspech je založený na podnikateľskej odvahe a vyznačuje sa výraznou dynamikou. S viac ako 273 špecializovanými centrami pre dielňu, dom a záhradu v 19-tich európskych krajinách (Česká republika, Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Chorvátsko, Island, Maďarsko, Nórsko, Slovinsko, Slovensko, Luxembursko, Španielsko, Bulharsko, Švédsko, Švajčiarsko a Turecko) je BAUHAUS jeden z najväčších a najúspešnejších obchodných podnikov na trhu v Európe.
Viac ako 130 000 artiklov zo všetkých oblastí pre dielňu, dom a záhradu poskytuje všetko pre domácich majstrov aj pre profesionálov.

BAUHAUS, keď sa to má podariť
Staňte sa členom nášho dynamického tímu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BAUHAUS k. s.
Strážní 7
639 00 Brno
Česká republika