Pridať inzerát

Logista

Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 49, Zlaté Moravce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacMzda bude posúdená individuálne podľa skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Zabezpečuje plnenie požiadaviek na export, tvorba a kontrola exportnej-importnej dokumentácie
o Podľa požiadaviek pripravuje dodacie listy pre export
o Podľa individuálnych potrieb zákazníka zabezpečuje ďalšie dokumenty
o Podľa požiadaviek ostatných oddelení organizuje transport rôznych zásielok nástrojov, strojov a zariadení, dokumentov, náhradných dielov atď.
o Komunikuje so špedičnými spoločnosťami

o Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
o Možnosť osobného rozvoja a rastu
o Odborné školenia, kurzy a jazykové vzdelávanie
o Doplnkové dôchodkové sporenie
o Bezplatné stravovanie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov na našu mailovú adresu.

V žiadosti, prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SAP výhodou
- nemecký alebo anglický jazyk - denná komunikácia
- prax v logistike výhodou
- komunikatívnosť
- analytické myslenie

Spoločnosť Bauer Gear Motor poskytuje riešenia v oblasti prevodových motorov už viac ako trištvrte storočia. Dodávame výrobky najvyššej kvality so zameraním na flexibilné riešenia, spoľahlivosť a porozumenie našim zákazníkom. Spoločnosť Bauer Gear Motor má silnú pozíciu najmä v oblasti potravín a nápojov, alternatívnych energií, odpadovej vody, oceliarskeho priemyslu a spracovania materiálov.
Spoločnosť Bauer Gear Motor má výrobné prevádzky v Nemecku a na Slovensku a predajné oddelenia a montážne priestory na celom svete.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov