Pridať inzerát

Revízny technik v oblasti elektro, Elektrotechnik

Battery service Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda od 1100eur, závisí od kvalít uchádzača
  • Termín nástupu: čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné prehliadky a odborné skúšky el. zariadení.
Elektroinštalačné práce pre telekomunikačné tchl., montáž a demontáž napájacích zdrojov, AC , DC rozvádzačov, montážne a demontážne práce v NN rozvádzačoch, montáž dátových technológií; montáž, demontáž staničných akumulátorov, montáž telek. technológií, trafostanice.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

odborná spôsobilosť na vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok pre zariadenia - §24

Battery service Slovakia, s.r.o. - www.battery.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pajštúnska 1
85102 Bratislava