Pridať inzerát

Senior content špecialista(ka)

Basta digital s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacv hrubom na plný úväzok. Všetko závisí od skúseností a seniority.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozvoj webových portálov, tvorba obsahu ako blogy, PR a linkbuildingové články, ale aj náročnejších formátov pre top klientov ako Tatra banka, Hyundai, Uniqa, Popradské, ZP Dôvera a ďalších.
- Tvorba textov do rôznych reklamných formátov.
- Editácia a optimalizácia dodaného obsahu.
- Tvorba obsahových stratégií.
- Okrajovo správa sociálnych sietí.
- Spolupráca na vlastnom marketingu agentúry.

Určite vieš o tom, že Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra. Mohli by sme písať ďalej o našich oceneniach, členstvách a úspechoch. Bla, bla, bla… Ale to si nájdeš aj na našom webe, tak sa presvedč sám/sama.

Ale! My sa neskrývame len za nič nehovoriace frázy.
Sme skvelá partia mladých ľudí, ktorá sa rada stretáva v našej cool kancelárii v Dunaji ale aj mimo nej. Máme rôzne koníčky a je s nami zábava. To musíš zažiť!

Áno, tušíš správne. Vedľa našej kancelárie je legendárna Bohéma, KC Dunaj, v okolí nájdeš nekonečne veľa možností na obed, večeru, drink, kultúru. Vlastne na všetko.

Ak by si nás náhodou nechcel vidieť tak často, môžeš sa pridať k iným kolegom, ktorí pracujú čiastočne remote. Nemáme s tým žiadny problém. Ale prídeš nás pravidelne pozrieť, však? Však?

Vieme, že práca senior content špecialistu(ky) nie je nič pre slabé povahy. Ale nemusíš sa báť, sme tím a podržíme ťa. Rovnako sa budeme snažiť, aby si sa posúval(a) a rozvíjal(a) smerom, ktorý ti je najbližší.

A čo zase ponúkame my?

- Prácu na kampaniach pre lídrov vo svojom segmente (Slovak Lines, Albi, Sofia, DPD, UNIQA, Tatra banka, Hyundai, Wellness Hotel Patince…). Ak máš záujem, pozri si aj naše prípadovky na Youtube.
- Výmenu know-how so zahraničnými partnermi Basta digital v CEE Digital Alliance.
- Intenzívnu podporu od Google vďaka statusu Kľúčový Premier Partner.
- Pracovisko v centre Bratislavy s možnosťou (neobmedzenej) práce z domu.
- Pravidelné firemné športové aktivity a možnosť Multisport karty.
- Deň dovolenky navyše za každý odpracovaný rok.
- Prácu v tíme milých kolegov.
- Príjemné benefity od klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, marketingová komunikácia

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Gramatika a štylistika - Expert
Obsahové stratégie a publikačné plány - Pokročilý
SEO - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

content marketing, copywriting a/alebo v médiách, tvorba obsahových stratégií a publikačných plánov

Počet rokov praxe

2

Dobrý(á) v time manažmente, cieľavedomý(á)

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy. Zabezpečujeme komplexné potreby našich klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu.

Sme osvedčený partner v segmentoch financie (banky, poisťovne, sprostredkovatelia), automotive (importéri, díleri), zdravie a krása (kliniky, nemocnice, ambulancie), cestovný ruch (hotely, CK), ako aj pre B2B a lead gen.

Od roku 2006 pomáhame pri globálnom raste slovenských firiem a pri vstupe medzinárodných klientov na CEE trhy. Našou víziou je dosahovať najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov.

Náš prístup u výborných klientov z rôznych oblastí priniesol viacero ocenení - v roku 2021 sme získali šesť nominácií na European Search Awards, nomináciu na Digital Pie v kategórii Performance a ocenenie v PR súťaži Zlatý středník. V roku 2019 sme si odniesli Digital Pie v kategórii Execution a na European Search Awards sme získali nomináciu na ocenenie v kategórii Best Use of Search – Health.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Basta digital s.r.o.
Námestie SNP 30
811 01 Bratislava