Pridať inzerát

Elektrotechnik

BASSO Air,s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacPlatíme všetko oficiálne do mzdy ! U nás je to štandard, sme seriózna firma a hľadáme serióznych a šikovných luďí !
  • Termín nástupu: 1.2.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a servis klimatizácií, rekuperácií a vzduchotechniky
- montáž prevažne splitových klimatizácií do domov a bytov
- montáž rekuperácií a VZT rozvodov
- servisné práce
- reportovanie realizácií cez interný systém
- starostlivosť o zverené motorové vozidlo
- pracovná doba 7:30 - 16:00 ( lokalita BA kraj)

• Vstupné zaškolenie
• Individuálny rozvojový plán, zvyšovanie kvalifikácie, certifikácie
• Možnosť osobného rastu
• Práca v mladom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí
• Kvalitné pracovné prostriedky, oblečenie
• Atraktívne a realistické osobné hodnotenie
• Výborná atmosféra

Zoznamovací rozhovor realizujeme po individuálnom dohovore v sídle našej spoločnosti, ak sa nedohodneme s kandidátom inak.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár , Chladiar

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potenciál rozvoja, slušné vystupovanie vnímame ako zásadný predpoklad pre úspešné pôsobenie v BASSO Air. Dokonca preferujeme pri výbere viac kandidátov s dobrým osobnostným profilom pred certifikátmi, ktoré vie kandidát získať aj v rámci osobného rozvoja v BASSO Air.

• Samostatnosť, slušnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, pro zákaznícky prístup a príjemné vystupovanie
• Elektrotechnické osvedčenie minimálne § 21
• Certifikát spájkovania STN EN 13585 -vítaná
• Odborná spôsobilosť nakladania s F plynmi-vítaná
• Technické myslenie a remeselná zručnosť
• Ochota pracovať na svojom rozvoji

BASSO Air s.r.o. je moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá dodávkou a inštaláciou klimatizácií, tepelných čerpadiel a VZT zariadení.
Našimi zákazníkmi sú lokálne maloobchodné reťazce a domácnosti.
Zakladáme si na profesionálnom prístupe ako smerom k zákazníkom tak i našim zamestnancom, ktorí sú pre nás veľmi dôležití! Sme jeden team a rastieme spolu! Viac informácií na www.bassoair.sk