Pridať inzerát

Čašník / Recepčný

BASKE VILLA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianske Teplice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: okamžite
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu BASKE VILLA hľadáme dvoch šikovných čašníkov, ktorí
radi komunikujú s úsmevom na tvári so zákazníkom.
U nás je úslužnosť a ochota voči zákazníkom prvoradá.

Pracovná doba na smeny po dohode s manažérom.
Plat je stanovený na fond pracovného času v danom mesiaci, všetko ostatné podľa Zákonníka práce.

Malý a príjemný, priam rodinný kolektív.
V reštaurácií sa podávajú raňajky a jedlá a la carte.
Obsluha počas raňajok, ponuka ala carte počas dňa, v lete na vonkajšej terase, v prípade osláv a podujatí.

Žiadne platobné neschopnosti vo výplatných termínoch.
Iné výhody.

- práca v príjemnom modernom prostredí Trenčianskych Teplíc s výbornou kuchyňou vedenou šéfkuchárom Martinom Záhumenským
- možnosť stať sa členom nového dokonale vypracovaného dizajnového konceptu Baske Villa
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- práca s modernou technológiou
- tímová práca
- práca v malom kolektíve
- dobré platové ohodnotenie
- priateľské pracovné prostredie
- možnosť zúčastniť sa školení a rozvíjať svoje schopnosti

Mimoriadne dohody so zamestnancami v súvislosti s možnými ďalšími vlnami pandémie a možného vyhlásenia lock-down

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť poskytuje svoje ubytovacie a reštauračné služby súkromným osobám, organizujeme rôzne firemné akcie, oslavy, teambuildingy, semináre a iné.
8 - 10 zamestnancov
www.baskevilla.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov