Pridať inzerát

Internship - Komunikácia a Public Affairs (analytik)

BASF Slovensko spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš zmysluplný internship, ktorý si vieš zľadiť s rozvrhom a ktorý Ťa odborne aj osobne posunie dopredu? Ak áno, čítaj ďalej.

Naše oddelenie Public Relations hľadá posilu pre analytické úlohy v oblasti advokácie.

Tvoje hlavné zodpovednosti:
- desk research: príprava, vyhľadávanie, spracovávanie a tvorba podkladových materiálov k novým legislatívnym nariadeniam a stratégiám, zber a analýza údajov
- príprava podkladov na stretnutia a sumarizácia správ / zápisov zo stretnutí, rešerše vybraných tém
- mapovanie záujmových skupín a ich priebežná analýza
- podpora pri príprave prezentácií a ich aktualizácia

Čo očakávame:
 si študent žurnalistiky, politológie, diplomacie alebo komunikácie so záujmom o verejné dianie a aktuálne témy (napr. Green deal, cirkulárna ekonomika, elektromobilita, chemická recyklácia a iné)
 Výbornú znalosť angličtiny a slovenčiny
 Náležitý písomný a verbálny prejav, kritické myslenie a schopnosť vyhľadávať a sumarizovať informácie
 Práca s PC na pokročilej úrovni (MS Word, Excel, Powerpoint)
 Kreatívnu a trpezlivú osobnosť , samostatný a zodpovedný prístup k práci
 Chuť učiť sa, schopnosť riešiť problémy a doťahovať veci do konca

Ponúkame platenú dlhodobú stáž, kde sa budeme snažiť zahltiť Ťa zaujímavými projektami a zadaniami. Možnosť realizovať svoje nápady v praxi. Zázemie a rozvojové možnosti globálnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

V spoločnosti BASF tvoríme chémiu - a robíme to už 150 rokov. Naše portfólio siaha od chemikálií, plastov, spracovateľských výrobkov a prostriedkov na ochranu plodín až po ropu a plyn. Sme predná svetová chemická spoločnosť, ktorej najlepšie tímy vyvíjajú múdre riešenia pre našich zákazníkov a tvoria chémiu pre trvalo udržateľnú budúcnosť

Úspech celej spoločnosti BASF spočíva v osobnej angažovanosti našich zamestnancov. Vedieme ich k tomu, aby rozvíjali svoje silné stránky, a oceňujeme ich úspechy. Zaujímavá paleta funkcií, výkonnostných prémií a množstvo rôznych príležitostí pre medzinárodný rozvoj - to sú len niektoré z faktorov, ktoré by mali pritiahnuť vašu pozornosť. Zdravá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom je hlavnou prioritou pre nás všetkých

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BASF Slovensko, spol. s r.o.
Einsteinova 23 (Digital Park)
851 01 Bratislava