Pridať inzerát

Saunář - Aquaparky , celé Německo (Ref. č.: ID8100)

Bartlett Recruitment s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Německo
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 800 - 2 000 EUR/měsíc1800 EUR/měsícně, hrubého, € měsíční plat. Dle zkušeností a NJ /ZSM 9,5/
  • Termín nástupu: možný od ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ve skutečnosti se tato pozice jmenu "sauna meister" človek, který se stará o chod a hlavně pořádek a čistotu v saunovém aquaparku. Předem upozorňujeme, že návštěvníci saun jsou buď zabaleni v prostěradlech anebo nazí. Pro silnou německou společnost provozující 10 aquaparků po celém Německu hledáme p 2 saunáře na celoroční pracovní poměr. Možno pracovat dokonce v páru s přítelem/přítelkyní či kamarádem-kou a stejným nástupním termínem, možnost společného bydlení. Jinak vždy vlastní plně vybavený pokoj. Společnost se postará a hradí ubytování po dobu prvních 4 měsíců .
- sauna procedury, zalévání kamenů během saunování
- úklid a udržování čistoty v saunovém světě, aquaparku
- nastavování teplot saun, čištění
- komunikace s nadříženými

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dobré platové ohodnocení s možností růstu
- kariérní šance
- ubytování, strava
- pohodová práce v dobrém částečně česko-slovenském kolektivu
- je to méně náročnější práce než v gastronomii
- bez nutností předešlých zkušeností, stačí němčina

Informace o náboru

Svůj životopis v českém nebo německém jazyce, ideálně s fotografií, zašlete prosím na jobs@bartlett.cz
V případě dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat telefonicky na: T +420 608 769 029, Bartlett Recruitment, pan Hruška

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sportovní, zábavní a rekreační činnosti

větší akciová společnost s působností i v oblasti wellnesů a aquacentrech. Vybraný kvalitní zaměstnavatel u kterého zůstávají zaměstnanci dlouhodobě. Pracovní nabídky, vždy se zajištěným ubytováním. Možnost vybrat si lokalitu pracoviště. Skvělé pracovní a volnočasové možnosti. Tuto nabídku Vám vřele doporučujeme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

bez zaměření

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovitost, kolektivnost
- hovorovou znalost němčiny
- trestní bezúhonnost

Personální společnost s působností v německy mluvících zemí i v České republice . Zaměření především na gastronomii a hotelnictví. Více než 20 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

Plzeňská 2761/315
155 00 Praha
Česká republika