Pridať inzerát

Backend programátor/programátorka

bart.sk s.r.o.

  • Miesto práce: Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 900 EUR/mesiacv závislosti od skúseností + iné finančné odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím programátorov a programátoriek dnes tvorí vyše 55 ľudí. Niektorí z nás majú za sebou aj vyše 10 rokov skúseností. Spolu ti ponúkame príležitosť rozvíjať svoj potenciál a učiť sa praxou.

Ak hľadáš spôsob, ako svoje doterajšie programátorské skúsenosti zúročiť a zároveň priniesť niečo nové do medzinárodných projektov, pridaj sa k nám.

Pre naše zdravotnícke a eCommerce projekty otvárame pozície pre šikovných BE programátorov a programátorky. Naber odvahu, ozvi sa a pracuj s technológiami, ktorým rozumieš, v tíme skúsených ľudí.

Čaká Ťa:
• programovanie a vývoj aplikácie,
• komunikácia s projektovým tímom,
• standupy, plánovania, retrospektívy,
• prinášanie návrhov a možnosť prispieť k zlepšeniu.

Viac informácií o projektoch, ktoré zlepšujeme: https://www.bart.sk/pripadove-studie

Staň sa barťanom a pracuj na projektoch, ktoré zlepšujú život každému z nás.

Životopis aj s ukážkami Tvojich prác zašli na [email protected] Vybraných uchádzačov a uchádzačky budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Mierne pokročilý
NODE.JS - Mierne pokročilý
TypeScript - Základy
MySQL - Základy
OOP - Základy
MVC - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

IT, nevyžadujú sa všetky spomenuté techn. znalosti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analytické myslenie
Práca v tíme
Zodpovedný prístup

Tvoríme digitálne produkty v oblasti zdravia, športu a ecommerce, ktoré nám všetkým zlepšujú život už viac ako 25 rokov.

S viac ako 55 členným tímom prinášame klientom vždy najnovšie overené technológie a procesy. Medzi našich zákazníkov patria spoločnosti prevažne z Európskej únie.

Našim najväčším úspechom sú nielen dlhodobé a stabilné projekty, ale najmä ľudia, ktorí prispievajú k vývoju firmy, spoluprácou sa navzájom posúvajú vpred a zlepšujú svoje znalosti.

Pozri si video o nás https://youtu.be/NmnUcGu_RWg a neprehliadni ani neformálne informácie na https://blog.bart.sk/kategoria/bartania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov