Pridať inzerát

Barman ,čašník

BARRIQUE PUB, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca za barom , príprava káv a rôznych miešaných alko aj nealko nápojov.Práca na rajóne,prijímanie a vynášanie objednávok.Aktívne predáva produkty.
Radi vám poskytneme aj priestor na realizáciu vašich nápadov a vylepšení.

- 4eur/hodina netto
- bonusy za tržby
- nefajčiarske prostredie
- možnosť absolvovania kurzov a školení v oblasti gastronómie
- stabilná práca v priateľskom mladom kolektíve

Životopisy posielajte na uvedený e-mail a my budeme vhodných kandidátov kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dostatočné skúsenosti v gastronómii, zručnosť za barom aj pri plnej prevádzke, príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkmi .

Sme prvý pub v Košiciach, v ktorom sa spája vinotéka a pivotéka. Ponúkame široký sortiment slovenských i zahraničných vín a nepasterizovaných pivných špeciálov väčších a menších rodinných a remeselných pivovarov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci