Pracovníci údržby a obsluhy drviacich zariadení do kameňolomu, Fínsko

Barona FINLAND s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Fínsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 EUR/hod.+ bonusy za poobednú smenu
  • Termín nástupu: Marec/Apríl 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov, ktorí by mali na starosti údržbu a obsluhu drviacich zariadení v kameňolome do oblasti Uusimaa, ktorá sa nachádza na juhu Fínska.

Našim klientom je spoločnosť Rudus Oy, výrobca stavebných materiálov.

POPIS PRÁCE:
- Mechanická údržba a dohľad nad prevádzkou strojov drviacich zariadení
- Mašinéria obsahuje zbíjačky, triediace zariadenia a pásové dopravníky
- Možnosť prípadného malého zvárania počas mechanickej údržby

ČO PONÚKAME:
- Ponúkame dlhodobú fínsku pracovnú zmluvu so 6-mesačnou skúšobnou dobou
- Plat: 18 €/h/brutto + odmeny za smeny
- Ubytovanie poskytované na mieste ZADARMO (vrátane sauny, kuchyne a sprchy)
- Pracovný čas: pondelok-piatok, 40h/týždeň
- 2-smenný systém (6-14; 14-22)
- Po dohode možnosť práce nadčas a víkendové smeny
- Termín nástupu: Marec/Apríl 2022

Navyše dostanete:
- Kompenzácia za dovolenku (okolo 9% navyše v prvom roku)
- Platené štátne sviatky (okolo 4% navyše po prvom mesiaci)
- Preplácaná privátna zdravotná starostlivosť (po prvom mesiaci)
- Poistenie práce
- Relokačný balík (zahrnuté služby: zabezpečenie ubytovania, asistencia pri vybavovaní formálnych dokumentov, návšteva daňového úradu, pomoc pri sťahovaní a pod..)

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok týkajúcich sa tejto ponuky nás neváhajte kontaktovať na:
andrea.jakubkova@barona.fi alebo petronela.kusa@barona.fi

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ťažba a dobývanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

POŽIADAVKY:
- Skúsenosti s drviacimi strojmi alebo skúsenosti z prostredia kameňolomu/baníctva
- Komunikatívna angličtina (min. level B1)
- Spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- Dobré fyzické zdravie

For more job offers or interesting and useful information about life in Nordic Countries, visit www.barona.sk

Barona was established in Helsinki, Finland in 1999. The story begins from an idea two students from Oulu, Finland had that summer at a construction site. We have come far since those early days.

We are the leading private employment agency in Finland. In addition to Finland, we operate in Sweden, Norway, Estonia, Spain, Poland and Russia. We solve the challenge of finding the right employee fit with new and creative methods. For our clients, we offer visionary and boldly future-oriented partnerships. For our employees, we offer exciting opportunities at all stages of their careers.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci