Pridať inzerát

Manažér mládežníckeho hokejového klubu

Barani - Hokejová škola Michala Handzuša, o.z.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: čím skôr
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme “Barani”, hokejová škola pre chlapcov a dievčatá od 5-20 rokov. Našim poslaním je objaviť a rozvíjať potenciál každého dieťaťa. Cez radosť z pohybu chceme pomôcť deťom stať sa dobrými športovcami a podporiť vlastnosti, ktoré využijú nielen na ľade ale aj v bežnom živote.
Na to, aby sme sa vedeli tejto činnosti plnohodnotne venovať, hľadáme skúseného kolegu/parťáka s veľkou dávkou zanietenia pre rozvoj mládeže, ktorý by zastrešil organizáciu, administráciu a komunikáciu klubu.

Čo to znamená?
- v oblasti administrácie - spracovávať dodávateľské zmluvy, objednávky, faktúry, smernice, kontrolovať členské poplatky, spracovávať dochádzku zamestnancov ako podklad pre výpočet miezd
- v oblasti organizácie - zabezpečovať plynulý chod klubu, zastrešovať dodávateľské vzťahy, materiálno-tech. vybavenie, tréningové priestory, rezervácie ľadu, údržbu priestorov
- v oblasti komunikácie - komunikácia s členmi klubu, rodičmi, s rôznymi štátnymi a mimovládnymi inštitúciami, Slovenským zväzom ľad. hokeja

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://barani.sk/dokumenty/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Správny kandidát by mal mať min 2-3 roky skúsenosť s riadením tímu/ firmy/ neziskovky, kde bol zodpovedný za rozvoj, správu a rast spoločnosti.
Mal by mať pozitívny prístup k riešeniu denno- denných úloh ale hlavne by mal cítiť radosť z dobre odvedenej práce a vidieť zmysel v pomáhaní ostatným členom klubu.

detailnejšie:
- skúsenosť s prípravou a organizáciou turnajov, kempov, alebo táborov výhodou
- dodržiavanie zásady profesionálnej komunikácie v bežných aj v krízových situáciách
- samostatnosť v organizovaní a plánovaní práce
- dôslednosť
- vzťah k športu a práci s mládežou

Barani - Hokejová škola Michala Handzuša je hokejový klub, ktorého hlavnou náplňou je starostlivosť o mládež a kvalitná práca s mládežou s cieľom rozvoja mladých ľudí ako kvalitných hokejistov a plnohodnotných členov komunity, v ktorej vyrastajú a žijú.