Pridať inzerát

Barman/ka, Čašník/Čašníčka, Shisha Master/Masterka

BAR STYLE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: 17. novembra 122, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Finančné ohodnotenie závislé od pozície a skúseností minimálne 5e/hod netto + Bonusy za splnené ciele
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak rád/rada pracuješ s ľuďmi , máš skúsenosti s prácou v kaviarni alebo bare tak hľadáme práve teba. Otvorených je viacero pozícii. Ponuka platí aj pre ľudí, ktorí obľubujú vodné fajky baví ich príprava a experimentovanie s tabákmi.

- príspevok na PHM
- práca v super tíme mladých ľudí
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy
- karierný rast
- pravidelné teambuildingy
- bonusy za splnené ciele

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Komunikatívnosť , príjemne vystupovanie, lojálnosť , schopnosť riešiť vzniknutú situáciu ,kreatívnosť, tímový duch

- ovládanie anglického jazyka výhodou
- vodičský preukaz výhodou

Spoločnosť Bar Style s.r.o. prevádzkuje nezabudnuteľný podnik ''Hviezda'' v novom šate a prevedení pod názvom MEDUZA Lounge v treťom najväčšom meste na Slovensku. Podnik plný párty, dobrej hudby, vynikajúcej vodnej fajky a skvelých zábavných strojov.