Pridať inzerát

Odborný referent pre implementáciu stratégií (muž / žena)

Banskobystrický samosprávny kraj

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacmožnosť osobného príplatku v závislosti od skúseností, zručností, referencií
  • Termín nástupu: september 2021 alebo podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre dobré rozhodnutia, ktoré pozitívne ovplyvnia život ľudí v Banskobystrickom kraji, potrebujeme kvalitné rozvojové dokumenty. Hľadáme preto do tímu nového kolegu alebo kolegyňu, ktorý/á nám pomôže najmä po organizačnej stránke zastrešiť procesy súvisiace s tvorbou a implementáciou rozvojových dokumentov. Ak ste komunikatívny typ, ste organizačne zručný/á a zaujímate sa o tvorbu verejných politík, radi sa s Vami stretneme na osobnom pohovore. Predchádzajúca prax je vítaná, ale nie je podmienkou.
Vašou úlohou na tejto pozícii bude:
● spolupráca na tvorbe a implementácii rozvojových a strategických dokumentov BBSK, najmä Integrovanej územnej stratégie BBSK
● aktívna komunikácia s kľúčovými partnermi v regióne, komplexné organizačné zabezpečenie stretnutí
● systematický zber podnetov a požiadaviek z územia a ich spracovanie
● príprava krátkych odborných reportov, aj dlhších analýz podľa aktuálnych potrieb Úradu BBSK
● spolupráca s ústrednými orgánmi štátnej správy pri realizácii regionálnej politiky štátu v BBSK, ostatnými VÚC a regiónmi EÚ

• práca s ľuďmi, ktorí sa navzájom počúvajú a rešpektujú
• priestor pre sebarealizáciu, možnosť prinášať zmeny a presadzovať zlepšenia
• koncepčná práca, ktorá má pridanú hodnotu
• 5 dní dovolenky nad rozsah ZP, Sick days, zvýhodnenie počas PN, možnosť Home Office a iné benefity z kolektívnej zmluvy

Svoj životopis zašlite, prosíme, najneskôr do 20. augusta 2021. Odporúčame využiť na stránke www.profesia.sk službu „Poslať životopis“.
Uchádzači a uchádzačky, ktorí budú najviac spĺňať naše požiadavky budú pozvaní na výberový pohovor, ktorý bude zameraný na overenie údajov z dodaného štruktúrovaného životopisu a vyhodnotenie hard skills, soft skills ako aj overenie referencií uchádzača.

Ďalšie informácie:
Podmienkou práce s podkladmi uchádzačov je súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov podľa príslušnej legislatívy, nie starší ako jeden mesiac. . Pri využití portálu Profesia je tento súhlas súčasťou zaslaného životopisu.
Úspešný uchádzač musí spĺňať podmienku bezúhonnosti a spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

akceptujeme aj obdobné zahraničné odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

● dobré organizačné schopnosti (plánovanie, time-management, schopnosť zorientovať sa v procesoch)
● silné komunikačné zručnosti a výstižný a zrozumiteľný písomný prejav
● veľmi vítané sú skúsenosti s facilitáciou stretnutí a participatívnym procesom
● výhodou sú predchádzajúce skúsenosti s procesom tvorby rozvojových dokumentov vo verejnej správe
● dôslednosť a zmysel pre detail
● schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
● ochota učiť sa nové veci
● pokročilé zručnosti v MS Office

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nám. SNP 23
974 01 Banská Bystrica