Pridať inzerát

Odborný referent pre revitalizáciu objektov (muž / žena)

Banskobystrický samosprávny kraj

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacosobný príplatok podľa skúseností a zručností
  • Termín nástupu: august / september 2021 alebo podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za prípravu procesov revitalizácie objektov BBSK
• zabezpečenie a spolupráca na príprave podkladov pre revitalizáciu objektov (mapovanie potrieb komunity/mesta, overovacia štúdia, ÚPI, podklady k technickej infraštruktúre ...)
• komunikácia s pracovnou skupinou definovanou v zadaní participatívneho procesu ohľadom operatívnych a dlhodobých aktivít projektu
• zodpovednosť za dodržiavanie zmluvných podmienok s obsahovými partnermi projekt
• vedenie harmonogramu úloh pre členov tímu a sledovanie jej plnenia
• komunikácia s jednotlivými oddeleniami BBSK k administratívnym, právnym alebo finančným otázkam v súvislosti s projektom

• práca s ľuďmi, ktorí sa navzájom počúvajú a rešpektujú
• priestor pre sebarealizáciu, možnosť prinášať zmeny a presadzovať zlepšenia
• koncepčná práca, ktorá má pridanú hodnotu
• 5 dní dovolenky nad rozsah ZP, Sick days, možnosť Home Office a iné benefity z kolektívnej zmluvy

Životopis pre zaradenie do výberového pohovoru aj s podkladmi preukazujúcimi výsledky vašej práce z danej oblasti zašlite najneskôr do 25. júna 2021.
Odporúčame využiť na stránke www.profesia.sk službu „Poslať životopis“.

Uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať naše požiadavky budú pozvaní na výberový pohovor, ktorý bude zameraný na overenie údajov z dodaného štruktúrovaného životopisu a vyhodnotenie hard skills, soft skills ako aj overenie referencií uchádzača.

Ďalšie informácie:
Podmienkou práce s podkladmi uchádzačov je súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov podľa príslušnej legislatívy, nie starší ako jeden mesiac. Pri využití portálu Profesia je tento súhlas súčasťou zaslaného životopisu.

Úspešný uchádzač musí spĺňať podmienku bezúhonnosti a spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, architektúra, manažment stavieb, akceptujeme dlhodobú prax v odbore ako kompenzáciu za VŠ vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Znalosť platnej legislatívy:
• zákon o majetku samosprávnych krajov
• zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy
• zákon o rozpočtových pravidlách územnej samosprávy

• znalosť v oblasti riadenia projektov
• výhodou je skúsenosť v oblasti realít
• výhodou je skúsenosti v oblasti nastavenia podnikateľských modelov a financovania projektov
• výhodou je skúsenosť s pôsobením v komunitných alebo občianskych združeniach
• ovládanie: Word, Excel, výhodou: AutoCad, sketchup
• výborné vyjednávacie a komunikačné schopnosti
• samostatnosť i schopnosť práce v tíme
• zodpovednosť, dôslednosť

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nám. SNP 23
974 01 Banská Bystrica