Pridať inzerát

Projektový manažér pre stavebníctvo (muž / žena)

Banskobystrický samosprávny kraj

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacosobný príplatok podľa skúseností, zručností, referencií – cca do 300 €, pri výnimočnej kvalifikácii po schválení riaditeľom úradu - nad 300 €
  • Termín nástupu: • december 2020 / január 2021 alebo podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybudovali sme kvalitný projektový tím, ktorý pracuje na zlepšení nášho kraja a pretože objem investovaných prostriedkov neustále zvyšujeme, hľadáme ďalších šikovných ľudí do tímu, ktorí majú chuť a zanietenie. Hľadáme skúseného projektového manažéra, ktorý povedie rozsiahly investičný projekt v oblasti majetku a výstavby s nasledovnou náplňou práce:

• zabezpečenie realizácie projektu v súlade s investičným zámerom kľúčových subjektov,
• aktívna spolupráca so zamestnancami inými útvarov Úradu BBSK pre zabezpečenie úspešnej realizácie projektu, vedenie projektového tímu,
• kontrola plnenia zmluvných podmienok všetkými zainteresovanými subjektmi v procese realizácie projektu,
• zabezpečenie dodržiavania harmonogramu a finančného plánu projektu,
• kontinuálna odborná spolupráca s vykonávateľom stavebného dozoru,
• odborné posudzovanie predkladaných podkladov na fakturáciu za vykonané práce a služby,
• zabezpečenie súladu vykonávanej agendy so súvisiacimi právnymi normami a príslušnými rezortnými predpismi,
• koordinácia prípravy podkladov na EIA, napr. územných rozhodnutí, stavebných povolení, tendrovej dokumentácie, inžinierskej činnosti a i.,
• zodpovednosť za komunikáciu s externými poradcami (architekti, projektanti, IČ, EIA, prieskumné spoločnosti),
• súčinnosť v rokovaniach a v zastupovaní BBSK pred príslušnými úradmi vo vzťahu k príprave potrebných dokumentov a zabezpečeniu stanovísk k stavbe.

• práca s ľuďmi, ktorí sa navzájom počúvajú a rešpektujú
• priestor pre sebarealizáciu, možnosť prinášať zmeny a presadzovať zlepšenia
• koncepčná práca, ktorá má pridanú hodnotu
• 5 dní dovolenky nad rozsah ZP, Sick days, zvýhodnenie počas PN, možnosť Home Office a iné benefity z kolektívnej zmluvy

Životopis pre zaradenie do výberového pohovoru aj s povinným preukázaním požadovaných skúseností v oblastí projektov zašlite najneskôr do 22. novembra 2020.
Odporúčame využiť na stránke www.profesia.sk službu „Poslať životopis“ a priložiť prílohy.

Uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať naše požiadavky budú pozvaní na výberový pohovor, ktorý bude zameraný na overenie údajov z dodaného štruktúrovaného životopisu a vyhodnotenie hard skills, soft skills ako aj overenie referencií uchádzača.

Ďalšie informácie:
Podmienkou práce s podkladmi uchádzačov je súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov podľa príslušnej legislatívy, nie starší ako jeden mesiac. . Pri využití portálu Profesia je tento súhlas súčasťou zaslaného životopisu.

Úspešný uchádzač musí spĺňať podmienku bezúhonnosti a spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor stavebníctva je výhodou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• preukázateľná prax v príprave a implementácii projektov v oblasti stavebníctva – je podmienkou, prosíme preukázať v prílohe životopisu,
• podrobná znalosť príslušnej legislatívy – je podmienkou,
• dobrá orientácia v projektovej dokumentácii,
• znalosť princípov projektového riadenia vrátane praktických skúseností,
• ovládanie MS Office (Word, Excel, PPT),
• MS Project a AutoCAD (resp. podobný) výhodou,
• samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme.

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nám. SNP 23
974 01 Banská Bystrica